790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14618

Përshkrimi

I learn to paint
"Unde mesova te pikturoj" Eshte nje set i cili do te zhvilloje femijet, dhe do ti mesoje ato te pikturojne lehtesisht.
Seti eshte i perbere nga 16 karta te cilat jane me figura te ndryshme dhe te bukura, ne madhesi te ndryshme, dhe shume edukativ.
Behu nje piktor i vertete me kete set te mrekullueshem.
Ngjyrat mund te lahen lehtesisht.
I pershtatshem per femija ng a3-6 vjec.
Super cilesore!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase