790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14666

Përshkrimi

Gliter Jewellery eshte nje nga setet me interesante te markes SES i cili do ju mesoje te krijoni vete modelet e kapseve, llastiqeve te flokeve dhe unazave.
Femija juaj mund te dekoroje kapset, llastiqet dhe unazat ne ngjyra te ndryshme dhe mund t'i jape shkelqimin qe do vete.
Ky set eshte i mrekullueshem per te bere vajzat tuaja te ndihen si princesha te vogla me produktet e dekoruara me shkelqim.
Seti perbehet nga llastiqe te ndryshme te thjeshta, forma kapse, forma unazash, vinovil, penel, xixa per ti dhene shkelqimin e duhur punimeve.

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase