1.790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 14144

Përshkrimi

Nje nga menyrat me te mira per t'u argetuar dhe per te qene sa me shume ne mode eshte te pasurit canten tuaj metalizato te cilen mund ta kombinoni me aksesoret te cilet ndodhen ne kete set.
Me ane te aksesoreve ju mund te shprehni humorin dhe emocionet tuaja cdo dite, qofte kur jeni te gezuar ose kur jeni te merzitur...

 

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase