Mermaid bubble blower in bath

790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 790 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 13021

Përshkrimi

Seti me i pelqyer per femijet tuaj!
Ky set eshte i perbere nga nje mase mjaft cilesore e lengut me sapun jo te demshem per femijet tuaj, me paisjen qe ben flluska ne formen e nje sirene.
Seti mjaft i pershtatshem kur femijet tuaj bejene dush. Me formen e sirenes femija juaj do te argetohet pafund gjate dushit duke luajtur me flluska, dhe do te kene nje dush te paharrueshem.
Seti i perbere me produkte shume cilesore qe nuk ndikojne ne shendetin e femijeve tuaj!

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase