690 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 690 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 02251

Përshkrimi

Me setin e Mega Bubble ju mund te beni flluska shume te medha, me ndihmen e mjetit qe mund te beje keto flluska kaq te medha, mjeti qe mund te beje keto flluska eshte nje litar i cili mbahet nga dy shkopinj te cilet, ne momentin kur i vendos ne ujin ose masen me pregatitje uji dhe sapuni (cilesor i cili nuk ndikon ne shendetin e femijes tuaj), pasi i nxjerr nga uji ne te cilin kishit zhytur shkopinjte dhe litarin, mund te beni flluska sa me te medha.

Specifika

Brand
SES Creative
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase