Seti plasteline me forma 4+18 Nova Color

850 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 850 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: NC851

Përshkrimi

Seti plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina me ngjyre te verdhe, jeshile, te kuqe dhe blu ne gramature 130 gr secila nga ngjyrat dhe 18 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet tuaj te zhvillojne kreativitetin dhe te stimulojne imagjinaten e tyre!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, rekomandohet qe gotat me plastelina te mbyllen mire ne menyre qe plastelinat te mos thahen!

Nuk ngjitet ne duar dhe ne rrobe!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase