Plasteline me forma 4+10 Nova Color

440 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 440 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: NC4155

Përshkrimi

Plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina ne ngjyre te kuqe, blu, te verdhe dhe jeshile te vendosura ne gota 130 gr dhe 10 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet e vegjel te stimulojne imagjinaten dhe kreativitetin e tyre!

E rekomandueshme per tu perdorur nga femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, duhen mbyllur mire gotat ne menyre qe mos thahet plastelina!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase