Plasteline me 4 gota 520 gr Nova Color

350 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 350 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: NC4105

Përshkrimi

Plasteline me gota!

Marka: Nova Color!

4 ngjyra (e kuqe, e verdhe, jeshile dhe blu)!

520 gr total (130 gr secila ngjyre)!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Nuk ngjitet ne lekure apo ne rrobe!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase