Bojra per fytyre Nova Color

100 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 100 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: NC200

Përshkrimi

Bojra per fytyre!

Marka: Nova Color!

Ne formen e stilolapsit!

Shume praktike ne perdorim!

Hiqen lehtesisht nga lekura e femijeve tuaj nepermjet larjes me uje dhe sapun!

Rekomandohen te perdoren nga femije mbi moshen 3 vjec dhe gjithashtu 6 muaj pasi te jete hapur paketimi!

Lapustila duhet mbyllur mire ne menyre qe mos thahet!

Cilesi e larte!

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase