Ampula kundër rënies së flokëve Farmavita Noir Intensive (12 x 8 ml)

S4249814
3.350 Lekë
10.016 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 6.666 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 3350 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

  • Kapaciteti: 12 x 8 ml
  • Lloji: Trajtim kundër rënies së flokëve

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë ampula kundër rënies së flokëve Farmavita Noir Intensive (12 x 8 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Farmavita dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .

Specifika

Brand
Farmavita
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase