Top Coat Styling Melazas Forte Nirvel (750 ml)

S4253568
1.665 Lekë
2.379 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 714 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1665 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Top Coat Styling Melazas Forte Nirvel (750 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Nirvel dhe aksesorëve të tjerë parukerie nga markat 100% origjinale .


  • Kapaciteti: 750 ml

Specifika

Brand
Nirvel
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase