Xhel styling Cantu Grapessed Forcthening (524 ml)

S4258317
1.218 Lekë
2.725 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 1.507 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1218 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Xhel Styling Cantu Grapessed Strengthening (524 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Cantu dhe aksesorëve të tjerë parukerie nga markat 100% origjinale .

  • Kapaciteti: 524 ml
  • Lloji: Xhel stilues

Specifika

Brand
Cantu
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase