Shampo dhe kondicioner Curl Clarity As I Am (237 ml)

S4247255
1.676 Lekë
5.183 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 3.507 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1676 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Shampo dhe Kondicioner Curl Clarity As I Am (237 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve As I Am dhe aksesorëve të tjerë parukerie nga markat 100% origjinale .

  • Kapaciteti: 237 ml
  • Karakteristikat: Hidratues
  • Lloji: Shampo/Kondicioner 2-në-1

Specifika

Brand
Siç jam unë
Gjej të ngjashme

Tags

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase