Krem për kaçurrela Cantu Shea Butter për meshkuj (295 g)

S4258316
1.635 Lekë
3.665 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 2.030 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1635 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Kondicioneri i Defined Curls Cantu Shea Butter për burra (295 g) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Cantu dhe aksesorëve të tjerë parukerie nga markat 100% origjinale .

  • Lloji: Kaçurrela
  • Kapaciteti: 295 g

Specifika

Brand
Cantu
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase