Bojë e përhershme Revlon Cor 5,46 Nº 5,46 (70 ml)

S4255908
1.088 Lekë
3.914 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 2.826 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1088 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë ngjyra e përhershme Revlon Cor 5.46 (70 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Revlon dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .

  • Kapaciteti: 70 ml
  • Lloji: Bojë e përhershme

Specifika

Brand
Revlon
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase