Permanent Dye Classic Manic Panic ‎HCR 11017 Bad Boy Blue (118 ml)

S4256856
1.553 Lekë
2.908 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 1.355 Lekë
Jashtë stokut
Çmimi në pikë: 1553 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Pastaj Permanent Dye Classic Manic Panic ‎HCR 11017 Bad Boy Blue (118 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Manic Panic dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .


  • Kapaciteti: 118 ml
  • Ngjyra: Bad Boy Blu

Specifika

Brand
Paniku Maniak
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase