Maskë flokësh pa zbardhues Farmavita Onely (150 ml)

S4249815
2.650 Lekë
6.747 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 4.097 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 2650 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

  • Kapaciteti: 150 ml
  • Lloji: Spray

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë maska e flokëve pa zbardhues Farmavita Onely (150 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Farmavita dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .

Specifika

Brand
Farmavita
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase