Maskë për flokë Absolut 12 Risfort (200 ml)

S4255158
1.590 Lekë
3.259 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 1.669 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 1590 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë maska e flokëve Absolut 12 Risfort (200 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Risfort dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .

 • Kapaciteti: 200 ml
 • Karakteristikat:
  • Hidratues
  • Vëllimizim
 • Vetitë: Trajtim kundër ngrirjes
 • Finish: Shkëlqe
 • Përdorimi i rekomanduar:
  • Flokë të thatë
  • Flokë të dëmtuar

Specifika

Brand
Risfort
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
 • Produkte të ngjashme
 • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase