Vaj ushqyes për flokët që ndihmon krehjen - Cantu Jamaican Black Castor Oil (177 ml)

S4258653
1.712 Lekë
3.834 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 2.122 Lekë
Jashtë stokut
Çmimi në pikë: 1712 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Përshkrimi

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Vaji i kastorit të zi Cantu Jamaican Hair Oil - për ushqyerjen dhe lehtësimin e krehjes së flokëve (177 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve Cantu dhe aksesorëve të tjerë parukerie nga markat 100% origjinale .

  • Kapaciteti: 177 ml
  • Lloji: Vaj flokësh

Specifika

Brand
Cantu
Gjej të ngjashme

Tags

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase