Printer Hp laserjet MFP M135A

MFP-M135A
24.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 24000 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Printer Hp laserjet MFP M135A!

Printer zyre!

Multifunksional: Fotokopjon, printon dhe skanon!

Monoprinter ( bardhezi)!

Toneri qe i pershtatet: 106A!

I rekomandueshem per perdorim zyre apo personal!

Cilesi e larte!

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase