Printer Canon MG3650

11.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 11000 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Printer Canon MG3650!

Printer zyre!

Multifunksional (fotokopjon, printon dhe skanon)!

Me ngjyra!

Inkjet!

Lidhet me Wi-Fi!

USB!

Toneri qe i pershtatet: Canon 540 (black) dhe Canon 541 (colour)!

Tonerat mund t'i gjeni ne versionin standard ose ne ate XL qe ben dyfishin e nr te kopjeve te standardit!

Specifika

Brand
Canon
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase