Printer Canon Mg Pixma 2550S

5.700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Jashtë stokut
Çmimi në pikë: 5700 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Kodi: 9459

Përshkrimi

Printer Canon MG 2550S!

Zyr i printerit!

Inkjet!

Multifunksional (fotokopjon, printon dhe skanon)!

Me ngjyra!

Rezolucioni i printimit: 4800*600dpi!

Rezolucioni i skanimit dhe fotokopjimit: 1200*600dpi!

Toneri qe i pershtatet: Canon 545 (e zeze) dhe Canon 546 (ngjyra)!

Tonerat jane te disponueshme ne kapacitetin standard ose ne ate XL qe ben dyfishin e kopjeve te standardit!

Specifika

Brand
Canon
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase