Set tastiere + mouse Omega

2.300 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 2300 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona

Kodi: PLOK071BIT

Përshkrimi

Set tastiere + mouse!

Marka: Omega!

Me wireless (USB)!

Mouse: 1200 Dpi!

Tastera: Task komode ne perdorim!

Suporton windows 10!

Me bateri: 2 cope per tastieren (AAA) dhe 1 cope per mousin (AA)!

Cilesi e larte!

 

 

 

Specifika

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase