Big Sale 0%

Super Oferta DHE 0% interes! Elektroshtëpiake nga firmat më të njohura me 0% interes/10 muaj dhe çmimin më të mirë të garantuar! Oferta përfitohet vetëm duke përdorur metodën e pagesës me iute.

✅0% interes/10 muaj
✅Sasi e limituar
✅100% origjinale
✅Transport ekspres - 1-4 orë në Tiranë

Nxitoni, oferta është e limituar!

Promocionet skadojnë për:

Periudha e promocionit: nga 15.05.2024 te 31.05.2024

Në gjendje
19.990 Lekë 10.990 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA SMART TV - Po MODELI - ET-W32HDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - HD 1366*768 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI;...
BrandElektra Display diagonal32"
Në gjendje
42.000 Lekë 29.990 Lekë
Ju kurseni: 12.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Madhësia e rrotës/Numri i ingranazheve: 29”/21 Korniza: 6061 ALUMINI Pirun: HI TEN Steel FIXED 29" Set: 1-1/8″ GJYSMË I INTEGRUAR A-KOKE Tub: ALU A-HEAD L 80mm / XL 90mm OS 31.8mm Timoni: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm ngritje Dorezat: TPR 130 mm Shtyllat e sediljes: ALU 27.2x350mm...
BrandPolar MoshaTe rritur
Në gjendje
47.990 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Biciklete POLAR FORESTER COMP Lady 28″ Trupi : Alumin Madhesia e Gomave : 28" Frenat : V Brakes Numri i Marsheve : 21
BrandPolar GjiniaVajza
Në gjendje
54.900 Lekë 24.999 Lekë
Ju kurseni: 29.901 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka - MAX; Modeli - 28" VENUM BONJOUR 6.0 Materiali i bicikletes - Celik Madhesia e Rrotave - 28'' Lloji i Rrotave - Kenda krem Lloji i Diskut - Alumin i dyfisht Madhesia e Diskut - I larte 20mm Sedilja - VADER SPORT Lloji i Pedaleve - Metalike me kushineta...
BrandVenum GjiniaVajza
Në gjendje
22.990 Lekë 10.999 Lekë
Ju kurseni: 11.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me TV 32 Fuego 32EL610ANDT 32" LED HD Smart TV – Porta juaj për shikimin inteligjent dhe me definicion të lartë! Pamje të gjalla HD: Zhytuni në pamjet mahnitëse HD në ekranin e qartë LED 32 inç. Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur shfaqjet tuaja të...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
89.900 Lekë 50.999 Lekë
Ju kurseni: 38.901 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -12NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-12N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 12000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU12000
Në gjendje
34.990 Lekë 17.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin në maksimum me televizorin inteligjent 43 Fuego 43EL610ANDT 43" LED Full HD - Porta juaj drejt një bote shikimi plot gjallëri! Vizuale të gjalla Full HD: Zhytuni në një botë me pamje të shkëlqyera vizive Full HD në ekranin e gjerë LED 43 inç. Çdo detaj, ngjyrë dhe skenë...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes43"
Në gjendje
74.990 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 30.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni shkëlqimin me televizorin inteligjent LED Elektra ET-65UHDVS-T2S2 65" 4K UHD. Qartësi mahnitëse 4K, veçori inteligjente, dizajn elegant—përmirësoni argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
64.990 Lekë 33.990 Lekë
Ju kurseni: 31.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i TV 55 Fuego 55ELU620ANDT 55" LED Full HD Smart TV - Dritarja juaj për Argëtim spektakolar! Pamje gjithëpërfshirëse Full HD: Ngritni përvojën tuaj të shikimit me pamjet mahnitëse Full HD në ekranin e gjerë LED 55 inç. Pavarësisht nëse jeni duke parë filma, sporte ose lojëra,...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
48.000 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 21.001 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-W50UHDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
48.000 Lekë 28.990 Lekë
Ju kurseni: 19.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i televizorit inteligjent TV 50 Fuego 50ELU620ANDT LED 4K Ultra HD – Ku spektakolari takohet me argëtimin inteligjent! Vizuale kinematografike 4K Ultra HD: Zhytuni në një botë me pamje vizuale 4K Ultra HD që të lënë pa frymë në ekranin e gjerë LED 50 inç. Çdo skenë merr jetë me...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes50"
Në gjendje
54.990 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 22.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantoni televizorin LED inteligjent Elektra ET-W55UHDDSV 55" 4K Ultra HD! Shijoni qartësinë mahnitëse 4K, veçoritë inteligjente dhe dizajnin elegant. Ngrini argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes55
Në gjendje
26.900 Lekë 15.990 Lekë
Ju kurseni: 10.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini përvojën tuaj të shikimit në lartësi të reja me televizorin 40 Fuego LED 40EL610ANDT. Ky televizor inteligjent LED 40 inç është një dëshmi e teknologjisë së fundit dhe performancës së pakrahasueshme. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i filmave, adhurues i lojërave ose thjesht kërkoni...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes40"
Në gjendje
68.000 Lekë 37.990 Lekë
Ju kurseni: 30.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim Funksioni WiFi Gjenerata e fundit e kondicionerëve të dizajnit N Vivax, tani ju ofron mundësinë e aksesit në funksionet e ftohjes, ngrohjes dhe ajrosjes, si dhe ndezjen/fikjen e pajisjes përmes modulit Wi-Fi që merrni me produktin dhe i cili është instaluar në...
BrandVIVAX BTU12000
Në gjendje
65.000 Lekë 46.999 Lekë
Ju kurseni: 18.001 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner Midea Seria MSAGSBU-12HRDN812000 btu monosplit A++/ A+++ gaz R32  Me kondicionerin e Serisë Midea MOX102-12HFN8/LT  mund të mbani kontrollin e konsumit tuaj të brendshëm falë funksioneve iECO dhe GearShift, të zbuloni rehati të vërtetë përmes modaliteteve Follow Me, Breeze...
BrandMidea BTU12000
Në gjendje
56.990 Lekë 29.999 Lekë
Ju kurseni: 26.991 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike MARKA OCEAN MODELI WFO 1090 L KAPACITETI LARES 9 kg PARALARJE PO GARANCIA 60 MUAJ KLAS ENERGJIE A++ LLOJ I MOTORRIT UNIVERSAL NIVELI I ZHURMES 58 dB NR.PROG 15 PANELI I KONTROLLIT ELEKTRONIK PERMASAT 85x60x50 cm...
BrandOcean Dimension85x60x50 CM
Në gjendje
114.990 Lekë 74.999 Lekë
Ju kurseni: 39.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Wireless : PO Bluetooth : PO Audio : Marresi : DVB-C / T2 / S2 Moduli : CI + HDMI / USB : PO Komponenti : - Kompozit (AV) : - Skart : - Ethernet : PO Dalje Optikale :...
Në gjendje
68.990 Lekë 32.990 Lekë
Ju kurseni: 36.000 Lekë (Përfshirë taksat)
55'' | Ultra HD 4K | Rezolucioni 3840 x 2160 | Ekrani: Led | Smart Tv ANDROID | DVB-T2/C/S2 Frameless
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes55"
(Vlersimet: 1)
5
Në gjendje
4.680 Lekë 2.808 Lekë
Ju kurseni: 1.872 Lekë (Përfshirë taksat)
Një koncentrat qelizor me një veti të fuqishme antioksiduese, rigjeneruese dhe citoprotektive me qeliza staminale Leontopodium alpinum, kolagjen, elastin dhe acid hialuronik. PARIMI AKTIV:: Qelizat staminale vegjetale, kolagjeni, elastina, acidi hialuronik, vitamina C. FUNKSIONALITET: antiplakje, rimbushëse, rigjeneruese. Formulë pa parabenë, vaj, ngjyrues, alergjenTë testuar dermatologjikisht - Nikel testuar - klinikisht
BrandBottega di LungaVita Product LineVita-Age Aurum
Në gjendje
49.990 Lekë 29.990 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Niveli i zhurmes : - Sistem plazma Kodi Ean : 2074141822799 Marka : FUEGO Tipi : Mural Lloji : Inverter Kapaciteti ne BTU : 12000 Fuqia ftohese ne (btu) : 12000 Paneli : Elektronik
BrandFuego BTU12000
Shfaq një produkt tjetër 20
AntiBacterial
BTU
Built in Wifi
Campaign
Cold Storage Volume
  Shfaq të gjitha (11)
Color
Depth

 – 

 • 440
 • 771
Digital signal format system
Display Diagonal
Display resolution
Display technology
energy consumption
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI
HDMI ports quantity
Height

 – 

 • 493
 • 1905
Kapaciteti (KG)
Klasi Energjise ne Ftohje
Klasi Energjise Ngrohje
Lloji
Lloji i Frigoriferit
Madhesia
Mosha
  Shfaq të gjitha (11)
Motorri
No Frost
Operating system installed
Operating system version
Paisja Brendshme
Product Line
  Shfaq të gjitha (17)
Siperfaqja e Mbulimit
Temperatura e operimit
Total volume
  Shfaq të gjitha (16)
Width

 – 

 • 430
 • 910
WiFi
Brand
  Shfaq të gjitha (24)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

 • 396Lekë
 • 174990Lekë
Vendor
Kapaciteti