18.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
Çmimi në pikë: 18900 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

Nuvita Audio Video Monitor Digital 4.3" 3043

Teknologji dixhitale 2.4 GHz FHSS

Ekran me ngjyra 4.3 inch (rezolucioni TFT 480 × 272)

Mbulimi: 300m

Funksioni "Flisni dhe degjoni"

mikrofon me ndjeshmeri te larte

Treguesi i nivelit vizual te zerit

Kontrolli i temperatures se dhomes

Rreze infra te kuqe per te pare e naten

4 ninulla

8 ore standby

Funksioni VOX, i cili automatikisht e ve ne pune pajisjen ne rast se ka rene ne pasivitet

Monitori dixhital per prindin punon me bateri litiumi qe karikohet (ne paketim keni te perfshire dhe fishen)

Monitori per femijen punon me energji elektrike (perfshire ne paketim)

Specifika

Brand
Nuvita
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase