Wow Gjëra

Në gjendje
4.149 Lekë 3.734 Lekë
Ju kurseni: 415 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëreni fëmijën tuaj të mësojë mënyrën argëtuese duke ndërtuar blloqe, duke plotësuar imazhet dhe duke u shpërblyer me një nga vargjet e mrekullueshme të Nursery Rhymes të paraqitura në CoComelon. Si me të gjitha WOW! Produktet zyrtare të licencuara të STUFF Cocomelon, CoComelon Musical Clever...
Në gjendje
1.199 Lekë 1.079 Lekë
Ju kurseni: 120 Lekë (Përfshirë taksat)
Seti juaj i parë i ngjyrosjes Cocomelon! Është i larë dhe ju mund të lini vend për imagjinatën tuaj! Çdo paketë përmban 1 tabletë, 1 marker që lahet, 2 shabllone dhe 2 sfungjerët.
Në gjendje
3.899 Lekë 3.509 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
Mësoni ngjyrat tuaja! Vendoseni delen në një sipërfaqe me ngjyrë dhe shikoni atë të ndryshojë në atë ngjyrë! – me muzikë! Modaliteti i luajtjes Vendoseni delen në një ngjyrë të ylberit dhe ajo ndizet dhe ndryshon në atë ngjyrë! Dhe kur ndryshon, këndon një varg nga kënga 'Baa Baa Sheep' me...
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Puzzle me 27 pjesë. Fëmijëve do ta pëlqejnë këtë ide romani me bashkim pjesësh figure! E përkryer për udhëtime apo pushime. Fletëpalosje e përfshirë me kodin QR - skanoni për të dëgjuar këngën përkatëse të Cocomelon në YouTube. Bërë me materiale 100% të riciklueshme.
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Zhvilloni shkathtësinë dhe ngacmoni mendjen e fëmijës suaj me gota të grumbulluara në Cocomelon! Ky grup i mrekullueshëm përmban 9 gota shumëngjyrëshe të stivueshme me të cilat i vogli juaj mund të mësojë shkronja, numra dhe ngjyra. Fëmija juaj do të kënaqet me grumbullimin e gotave dhe...
Në gjendje
1.999 Lekë 1.799 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Popular Science Giant Springy është një mënyrë e thjeshtë dhe argëtuese për të mësuar rreth gravitetit të kombinuar me inercinë. Publikimi Popular Science ka qenë një burim kryesor i shkencës dhe teknologjisë që nga fillimi i tij në 1872. Gama e lodrave, dhuratave dhe pajisjeve Popular Science...
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Shikoni objektet e vogla në detaje me një shkëlqim dhe qartësi që madje u bën përshtypje shkencëtarëve. Kjo pajisje mund të përdoret për të hetuar gjërat shumë të vogla për syrin e lirë. Ky është një mikroskop i shkëlqyeshëm për të hetuar botën përreth nesh. Vjen i kompletuar me 4 sllajde...
Në gjendje
2.199 Lekë 1.979 Lekë
Ju kurseni: 220 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëgjoni 'Miqtë' tuaj të preferuar të marrin jetë në tavolinën, tavolinën ose raftin tuaj. Thjesht shtypni kokat e tyre dhe dëgjoni secila të thotë një nga 3 frazat ikonike të Miqve të tyre në mënyrë të rastësishme. Dy personazhe nga sitcom-i ikonë televiziv në çdo stendë ekrani Desktop Talkie....
Në gjendje
3.199 Lekë 2.879 Lekë
Ju kurseni: 320 Lekë (Përfshirë taksat)
Ata thonë se mënyra më e mirë për të mësuar është gjithmonë duke bërë. Tani mund të mësoni dhe zbuloni rreth muzikës dhe tingujve. Një mënyrë argëtuese për të bërë instrumente muzikore dhe për të kuptuar se si ato nxjerrin tinguj të ndryshëm, ndërkohë që rritin fuqinë e trurit tuaj në të njëjtën...
Në gjendje
2.099 Lekë 1.889 Lekë
Ju kurseni: 210 Lekë (Përfshirë taksat)
Mësojini fëmijës tuaj një nga zakonet më të mira për t'i zgjatur gjatë gjithë jetës; sa kohë duhet të lajnë dhëmbët. Fëmija juaj do të mësojë mënyrën argëtuese kur shtypni për të aktivizuar mbajtësin muzikor të furçës së dhëmbëve për të dëgjuar këngën "Brush Your Teeth Song". Kënga më pas luhet...
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Puzzle me 27 pjesë. Fëmijëve do ta pëlqejnë këtë ide romani me bashkim pjesësh figure! E përkryer për udhëtime apo pushime. Fletëpalosje e përfshirë me kodin QR - skanoni për të dëgjuar këngën përkatëse të Cocomelon në YouTube. Bërë me materiale 100% të riciklueshme.
Në gjendje
1.999 Lekë 1.799 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Mikroskopi Popular Science Smartphone rrit masivisht zmadhimin e kamerës së telefonit tuaj. Publikimi Popular Science ka qenë një burim kryesor i shkencës dhe teknologjisë që nga fillimi i tij në 1872. Gama e lodrave, dhuratave dhe pajisjeve Popular Science janë krijuar për të promovuar mësimin...
Në gjendje
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
Përkuluni me këtë Gruffalo pelushi përkëdheli dhe dëgjoni Mouse të rrëfejë një pjesë të historisë duke përshkruar personazhin famëkeq Gruffalo. Lëreni fëmijën tuaj të luajë të bëjë të besojë në botën e mrekullueshme të Gruffalo-s të krijuar nga Julia Donaldson dhe Axel Scheffler duke shtrënguar...
Në gjendje
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Puzzle me 27 pjesë. Fëmijëve do ta pëlqejnë këtë ide romani me bashkim pjesësh figure! E përkryer për udhëtime apo pushime. Fletëpalosje e përfshirë me kodin QR - skanoni për të dëgjuar këngën përkatëse të Cocomelon në YouTube. Bërë me materiale 100% të riciklueshme.
Në gjendje
2.199 Lekë 1.979 Lekë
Ju kurseni: 220 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëgjoni 'Miqtë' tuaj të preferuar të marrin jetë në tavolinën, tavolinën ose raftin tuaj. Thjesht shtypni kokat e tyre dhe dëgjoni secila të thotë një nga 3 frazat ikonike të Miqve të tyre në mënyrë të rastësishme. Dy personazhe nga sitcom-i ikonë televiziv në çdo stendë ekrani Desktop Talkie....
Në gjendje
3.449 Lekë 3.104 Lekë
Ju kurseni: 345 Lekë (Përfshirë taksat)
Kur shtypeni, mund të dëgjoni secilin personazh të miqve tuaj të preferuar të thotë 6 nga frazat e tyre më ikonike nga shfaqja e suksesshme, duke përfshirë "How You Doin" dhe "Pivot! Bateritë nuk përfshihen. 14 x 2.83 x 3.54 inç
Në gjendje
3.899 Lekë 3.509 Lekë
Ju kurseni: 390 Lekë (Përfshirë taksat)
ai historia e mrekullueshme e Gruffalo-s tani është sjellë në jetë me këtë grup karakteresh fizik shumë të detajuar zyrtar që përfshin të gjithë personazhet përrallorë që shfaqen në librin e tregimeve të Gruffalo-s; Grufalo, Miu, Bufi, Gjarpri dhe Dhelpra. Fëmija juaj mund të shkojë në një...
Në gjendje
2.199 Lekë 1.979 Lekë
Ju kurseni: 220 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëgjoni 'Miqtë' tuaj të preferuar të marrin jetë në tavolinën, tavolinën ose raftin tuaj. Thjesht shtypni kokat e tyre dhe dëgjoni secila të thotë një nga 3 frazat ikonike të Miqve të tyre në mënyrë të rastësishme. Dy personazhe nga sitcom-i ikonë televiziv në çdo stendë ekrani Desktop Talkie....
Jashtë stokut
7.999 Lekë 7.199 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
Komforti - timonet kanë doreza të buta të formuara për duart e vogla, ndërsa rrotat e lehta, të gjera me hap të thellë ofrojnë një udhëtim më të qetë dhe më të qëndrueshëm. Mbrojtja e përparme e baltës parandalon kalorësit nga rrëmuja dhe mbron nga mbeturinat. E MADHE PËR FËMIJËT E VEGJËL -...
Jashtë stokut
2.749 Lekë 2.474 Lekë
Ju kurseni: 275 Lekë (Përfshirë taksat)
Helmeta e sigurisë Cocomelon
Shfaq një produkt tjetër 5