Lëvizjet fituese

Në gjendje
3.499 Lekë 3.149 Lekë
Ju kurseni: 350 Lekë (Përfshirë taksat)
Çfarë përzgjedhjeje më të mirë të personazheve për një lojë të Guess Who, sesa Peppa Pig dhe të gjithë miqtë e saj? A jeni një qen? A po kërceni në një pellg me baltë? Me 48 karaktere, mundësitë janë të pafundme!
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Top Trumps Match, loja Crazy Cube, merr një ndryshim në Toy Story 4! Bëhu i pari që përputhet me 5 karaktere Toy Story 4 për të fituar në këtë lojë. Por prisni që loja nuk ka mbaruar ende, a mundet kundërshtari juaj t'ju kryejë super Trump në momentin e fundit? Nëse ata përputhen me kartën e...
Në gjendje
1.799 Lekë 1.619 Lekë
Ju kurseni: 180 Lekë (Përfshirë taksat)
Merrni një pintë dhe zgjidhni emrin e ekipit tuaj sepse Top Trumps Quiz with a Twist tani ka një botim Pub Quiz! 500 pyetje për 5 kategori të ndryshme: Sport, Muzikë, Film dhe TV, Shkencë dhe Njohuri të Përgjithshme. Me kartat për çdo temë nga Arti, Kafshët, Reklamat dhe Akronimet, te Lodrat,...
Në gjendje
299 Lekë 229 Lekë
Ju kurseni: 70 Lekë (Përfshirë taksat)
Letrat e lojës Waddingtons Number 1 me famë botërore kanë qenë zgjedhja e lojtarëve të letrave për breza. Këto letra loje me cilësi të lartë me veshje prej liri janë ato që duhet të kenë për adhuruesit e të gjitha lojërave me letra. Paketa e letrave tradicionale të lojës. Luaj të gjitha...
Në gjendje
899 Lekë 809 Lekë
Ju kurseni: 90 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të çmendur për të gjitha gjërat Minecraft, atëherë duhet të merrni Udhëzuesin e Pavarur dhe Jozyrtar të Top Trumps për Minecraft. Kjo paketë përmban të gjitha turmat tuaja të preferuara, nga Creeper-i i zakonshëm dhe Blaze që banon poshtë, te Parrots që kërcejnë dhe lepurushin e rrallë...
Në gjendje
1.999 Lekë 1.799 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Mendoni se e njihni Harry Potter dhe Botën e Magjistarëve? Epo, tani është shansi juaj për ta vërtetuar atë me Top Trumps Quiz me një kthesë. 500 pyetje në 100 letra, me imazhe të lavdishme të Harry Potter dhe bollëk gjërash! A mund t'i përgjigjeni më shumë pyetjeve sesa partneri juaj në...
Në gjendje
1.399 Lekë 1.259 Lekë
Ju kurseni: 140 Lekë (Përfshirë taksat)
A mund të ketë më pjesë në këtë puzzle të licencuar zyrtarisht të miqve?! Mblidhni këtë montazh mahnitës të librit të librave nga një prej sitcom-eve më të dashura në historinë e televizionit; është aktiviteti i përsosur për të përfunduar nëse jeni duke pirë kafe, ose duke u shoqëruar me zogun...
Në gjendje
4.149 Lekë 3.734 Lekë
Ju kurseni: 415 Lekë (Përfshirë taksat)
Që nga publikimi i tij, Top Gun ka rrëmbyer imagjinatën amerikane me një autoportret plot aksion të asaj që duam të jemi - një shpirt rock 'n roll me një bluzë të bardhë, Levi's dhe një xhaketë fluturimi që ngrihet në qiell për të përmbushur fatin tonë . Është filmi që na dha atë skenë...
Në gjendje
1.799 Lekë 1.619 Lekë
Ju kurseni: 180 Lekë (Përfshirë taksat)
Bëj një tjetër udhëtim në bordin e helikarit dhe provo njohuritë e tua për Avengers, Guardians of the Galaxy, SHIELD dhe dhjetëra personazhe të tjerë që përbëjnë Universin masiv Kinematik të Marvel në këtë edicion special të Top Trumps Quiz - Marvel! Me 500 pyetje djallëzore që eksplorojnë...
Në gjendje
2.199 Lekë 1.979 Lekë
Ju kurseni: 220 Lekë (Përfshirë taksat)
World of Harry Potter merr një aventurë të re me këtë edicion krejt të ri të Top Trumps Match! Mund të merrni 5 magjistarë, shtriga ose krijesa me radhë dhe të fitoni lojën, ose kartat tuaja speciale Top Trumps do t'ju lejojnë t'i merrni ndeshjen kundërshtarit tuaj! Me plot kube dhe plot...
Në gjendje
2.699 Lekë 2.429 Lekë
Ju kurseni: 270 Lekë (Përfshirë taksat)
Loja klasike e festave Pass The Pigs shkon SUPER SIZE! Të përsosur për festa, këta derra gjigantë të fryrë mund të kërcejnë rreth kopshtit, shtëpisë, plazhit apo edhe pishinës. Është Pass The Pigs siç nuk i keni kaluar kurrë më parë! Fryni çiftin tuaj të porkerëve, hidhini dhe shikoni se si...
Në gjendje
4.149 Lekë 3.734 Lekë
Ju kurseni: 415 Lekë (Përfshirë taksat)
Akcio trivia! Kthehuni në Hogwarts™ në edicionin përfundimtar të Harry Potter Trivial Pursuit. Me 1800 pyetje mbi 300 letra, testoni njohuritë tuaja për personazhet, magjitë, vendndodhjet, ngjarjet, artefaktet magjike dhe shumë më tepër. Ndërsa konkurroni për të zotëruar çdo kategori, kaloni në...
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
"Të gjithë personazhet më gazmorë dhe djallëzorë nga Minions: Rise of Gru mblidhen së bashku në këtë edicion të ri emocionues të Top Trumps Match, lojën e çmendur kubike në të cilën ju dhe një mik garoni për të qenë të parët që do të bëni pesë radhazi! heronj klasikë dhe zuzar si Kevin, Stuart,...
Në gjendje
1.399 Lekë 1.259 Lekë
Ju kurseni: 140 Lekë (Përfshirë taksat)
Nook Inc. ka kënaqësinë të prezantojë shoqëruesin e përsosur për paketën tuaj të ikjes në ishullin e shkretë: këtë puzzle me bashkim pjesësh figure 500-pjesëshe për Kalimin e Kafshëve: New Horizons. Merrni një pamje relaksuese të jetës së ishullit ndërsa bashkoni këtë parajsë tropikale. Francine...
Jashtë stokut
4.149 Lekë 3.734 Lekë
Ju kurseni: 415 Lekë (Përfshirë taksat)
FORCAT E ERRAT JANË NË PUNE… Një mik me sa duket është zhdukur. Duke luajtur Harry, Ron, Hermione, Ginny, Luna ose Neville, duhet të përpiqeni të zbuloni se KUSH e bëri atë, ÇFARË magji apo artikull përdorën dhe KU u sulmua studenti. A ishte Fenrir Greyback me një gjerdan të mallkuar në pyllin e...
Jashtë stokut
3.499 Lekë 3.149 Lekë
Ju kurseni: 350 Lekë (Përfshirë taksat)
Bota e futbollit takon lojën klasike të hamendjes! A mund ta merrni me mend se kush është lojtari misterioz i kundërshtarit tuaj? Mbyllni rrëshqitësin në personazhin tuaj të preferuar dhe mos e dorëzoni veten, ndërkohë që kërkoni të dhëna të duhura për të qenë i pari që shënon. Luaj superyjet...
Jashtë stokut
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Klubi i futbollit Liverpool ka një histori krenare, me një trashëgimi të mbushur me trofe, si një nga klubet më të suksesshme në futbollin botëror. Në këtë edicion të Liverpool FC Monopoly, yjet aktuale të skuadrës së Brendan Rodgers kombinohen me figura të shquara nga e kaluara e Anfield. Tani...
Jashtë stokut
1.949 Lekë 1.754 Lekë
Ju kurseni: 195 Lekë (Përfshirë taksat)
Me një kuvertë pokeri Waddingtons Number 1, 160 patate të skuqura pokeri me ngjyra premium dhe rregullat e Texas Hold'em Poker në një kuti udhëtimi të rregullt dhe me zinxhir, kjo është ideale për adhuruesit e pokerit kur janë në lëvizje dhe në shtëpi. E përkryer për të luajtur kumar dhe për të...
Jashtë stokut
4.149 Lekë 3.734 Lekë
Ju kurseni: 415 Lekë (Përfshirë taksat)
Jetoni jetën e një menaxheri të lartë në botën me ritme të shpejta të futbollit profesionist. Përjetoni se si është të jesh një menaxher i suksesshëm i Real Madridit. Eksploroni më të mirat e historisë së Real Madridit: stadiumet e tij, lojtarët e tij të famshëm dhe fitoret e tij më të mëdha dhe...