Super Oferta për Smart TV! (Promovimi ka skaduar)

  • 0% interes/4 muaj
  • Transport Falas

Periudha e promocionit: nga 06.06.2024 te 20.06.2024

Në gjendje
19.990 Lekë 10.990 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA SMART TV - Po MODELI - ET-W32HDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - HD 1366*768 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI;...
BrandElektra Display diagonal32"
Në gjendje
35.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-43FHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 43 REZOLUCIONI - 1920*1080 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes43
Në gjendje
22.990 Lekë 10.999 Lekë
Ju kurseni: 11.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me TV 32 Fuego 32EL610ANDT 32" LED HD Smart TV – Porta juaj për shikimin inteligjent dhe me definicion të lartë! Pamje të gjalla HD: Zhytuni në pamjet mahnitëse HD në ekranin e qartë LED 32 inç. Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur shfaqjet tuaja të...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
34.990 Lekë 17.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin në maksimum me televizorin inteligjent 43 Fuego 43EL610ANDT 43" LED Full HD - Porta juaj drejt një bote shikimi plot gjallëri! Vizuale të gjalla Full HD: Zhytuni në një botë me pamje të shkëlqyera vizive Full HD në ekranin e gjerë LED 43 inç. Çdo detaj, ngjyrë dhe skenë...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes43"
Në gjendje
74.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 31.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni shkëlqimin me televizorin inteligjent LED Elektra ET-65UHDVS-T2S2 65" 4K UHD. Qartësi mahnitëse 4K, veçori inteligjente, dizajn elegant—përmirësoni argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
48.000 Lekë 25.999 Lekë
Ju kurseni: 22.001 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-W50UHDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 50 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI; HDMI /...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes50
Në gjendje
27.990 Lekë 14.990 Lekë
Ju kurseni: 13.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA ELEKTRA KODI 5301000553257 MODELI ET-W40HDFDS LLOJI I PAELIT LED MADHESIA E PANELIT 40" REZOLUCIONI HD 1920 X 1080 MARRESI INTEGRUAR DVB-T2/C/S2 TV SMART PO SISTEMI OPERATIV ANDROID WIRELESS I INTEGRUAR PO TIPI PANELI...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes40
Në gjendje
54.990 Lekë 29.999 Lekë
Ju kurseni: 24.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantoni televizorin LED inteligjent Elektra ET-W55UHDDSV 55" 4K Ultra HD! Shijoni qartësinë mahnitëse 4K, veçoritë inteligjente dhe dizajnin elegant. Ngrini argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes55
Në gjendje
26.900 Lekë 14.990 Lekë
Ju kurseni: 11.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini përvojën tuaj të shikimit në lartësi të reja me televizorin 40 Fuego LED 40EL610ANDT. Ky televizor inteligjent LED 40 inç është një dëshmi e teknologjisë së fundit dhe performancës së pakrahasueshme. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i filmave, adhurues i lojërave ose thjesht kërkoni...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes40"
Në gjendje
114.990 Lekë 74.999 Lekë
Ju kurseni: 39.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Wireless : PO Bluetooth : PO Audio : Marresi : DVB-C / T2 / S2 Moduli : CI + HDMI / USB : PO Komponenti : - Kompozit (AV) : - Skart : - Ethernet : PO Dalje Optikale :...
Në gjendje
68.990 Lekë 31.999 Lekë
Ju kurseni: 36.991 Lekë (Përfshirë taksat)
55'' | Ultra HD 4K | Rezolucioni 3840 x 2160 | Ekrani: Led | Smart Tv ANDROID | DVB-T2/C/S2 Frameless
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
54.990 Lekë 26.990 Lekë
Ju kurseni: 28.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i mrekullive të TV Hyundai 50'' me rezolucion Ultra HD 4K do të transformojë mënyrën si shijoni përvojën tuaj të shikimit. Me një ekran të gjerë 50'' dhe teknologjinë e avancuar LED, çdo moment do të përjetohet me një qartësi të mahnitshme dhe detaje të thella. Sistemi operativ...
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes50"
Në gjendje
79.990 Lekë 44.999 Lekë
Ju kurseni: 34.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i TV 65 Fuego 65ELU610ANDT 65" LED Full HD Smart TV – Aty ku argëtimi takohet me madhështinë! Pamje mahnitëse Full HD: Ngritni përvojën tuaj të argëtimit në shtëpi me ekranin e mrekullueshëm LED 65 inç, duke ofruar pamje tërheqëse të Full HD. Pavarësisht nëse jeni duke parë...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
64.990 Lekë 39.999 Lekë
Ju kurseni: 24.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Audio: 20 W Marrësi: DVB-C / T2 / S2 Moduli: CI+ HDMI / USB: po Ethernet: po Dalja optike: po Konsumi maksimal (Watt): 58 Konsumi i gatishmërisë (Watt): 0.5 Emblema ekologjike: E Marka: TCL Madhësia [inç]: 58" Pult: LED Përkufizimi: 4K Ultra HD Frekuenca [Hz]: 60 Hz Kontrasti: Mega Kontrast Smart TV: po Sistemi operativ: SMART TV DLNA: po Wireless: po Bluetooth: po Përmasat me mbajtës (LxWxD) (cm) : 1296 x 806 x 265 mm Garancia normale: 24 Kodi Ian: 5901292519322 Sistemi: SMART
Në gjendje
112.990 Lekë 64.999 Lekë
Ju kurseni: 47.991 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - Elektra MODELI - ET-75UHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 75 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - Po SISTEMI OPERATIV - VIDA WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - Sheshte MODULI - CI HDMI /...
BrandElektra Display diagonal75"
Në gjendje
21.900 Lekë 12.990 Lekë
Ju kurseni: 8.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Brendi Fobem Modeli i Produktit TELEVIZOR FOBEM MT32ES2000 | TV 32" LED HD SMART ANDROID Madhësia e ekranit 32" - 81 cm Tipi i panelit LED Tiparet e fotografisë - Rezolucioni HD - 1366 x 768p Indeksi i përformancës së fotografisë 60 Hz Ambilight - Smart TV po Sistemi Operativ Android Tiparet dhe televizorë inteligjentë Wifi po Bluetooth po Tiparet e zërimit Fuqia dalëse (RMS) 20 W Tipare tjera DVB-S2 + T2 + C, Android 11 Portet HDMI, Hyrja e figurës së përbërë, Hyrja audio në PC, Hyrja A/V, Hyrja USB, Aux, Dalja audio e përbërë, Dalja audio kaoksiale, CI+
BrandFobem Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
69.990 Lekë 49.999 Lekë
Ju kurseni: 19.991 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Motion Xcelerator
BrandSamsung Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
79.990 Lekë 49.999 Lekë
Ju kurseni: 29.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka : TCL Permasa [inç] : 65" Paneli : Përkufizimi : 4K Ultra HD Frekuenca [Hz] : Kontrasti : Mega Kontrast Teknologjia 3D : - Smart TV : PO Sistemi Operativ : DLNA : PO...
Në gjendje
27.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Moduli : CI + HDMI / USB : PO Marka : TCL Permasa [inç] : 32" Paneli : Përkufizimi : HD Frekuenca [Hz] : 400 PPI Kontrasti : HDR10 Teknologjia 3D : - Smart TV : Sistemi PO Operativ : ANDROID DLNA : PO Wireless : PO Bluetooth : PO Audio :...
Në gjendje
59.990 Lekë 36.990 Lekë
Ju kurseni: 23.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MADHESIA E EKRANIT 43'' REZOLUCIONI ULTRA HD 4K (3840 x 2160) TV SMART Po TEKNOLOGJIA Philips Pixel Precise Ultra HD, Ambilight PROCESORI Dual Core OPSIONE SimplyShare, pasqyrimi i ekranit, Google Assistant TEKNOLOGJIA E...
Shfaq një produkt tjetër 2
Kategoritë
Built in Wifi
Campaign
Digital signal format system
Display Diagonal
    Shfaq të gjitha (13)
Display resolution
Display technology
Ethernet LAN
HDMI
HDMI ports quantity
Operating system installed
Operating system version
Brand
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 10990Lekë
  • 74999Lekë
Vendor