Besim

Në gjendje
26.999 Lekë 24.299 Lekë
Ju kurseni: 2.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Plot 360 gradë i rrotullueshëm. Të rregullueshme në lartësi, mbështetëse krahësh të rrotullueshme nga brenda dhe nga jashtë Katër ashensorë me gaz për rregullimin e lartësisë. Mbështetës i rregullueshëm 90 gradë Përfshirë jastëk të lëvizshëm dhe të rregullueshëm të mesit dhe qafës...
Në gjendje
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
Kufjet Surround Trust GXT 350 Radius 7.1 janë porta juaj për në mbretërinë e zhurmshme të lojërave. Ai përmban tinguj të mprehtë rrethues, kështu që ju do të jeni gjithmonë një hap përpara armiqve tuaj. Me këtë kufje, ju jeni kurorëzuar për të shijuar plotësisht festimet e fitoreve tuaja. Kufjet...
Në gjendje
990 Lekë
(Përfshirë taksat)
1200 DPI, USB, 1.7 m
Në gjendje
4.399 Lekë 3.959 Lekë
Ju kurseni: 440 Lekë (Përfshirë taksat)
Mbështesat e buta dhe të rehatshme mbi veshët Mikrofoni i palosshëm dhe shiriti i rregullueshëm i kokës Telekomanda inline me kontrollin e volumit dhe heshtjen e mikrofonit Dizajn tërheqës me anët me ndriçim të kuq Kabëll fleksibël (2 m)
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndriçim LED me 3 ngjyra me ndriçim të rregullueshëm Strukturë me përmasa të plota me dizajn të qëndrueshëmDeri në 8 shtypje të njëkohshme të tasteve Softuer për çelësat e programimit8 tastet e mediave me akses të drejtpërdrejtë
Në gjendje
5.499 Lekë
(Përfshirë taksat)
Skajet e tastierës së mausit Glide dhe veçoria e logos së ndërtuar me ndriçim LED RGB, i cili mund të akordohet për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur konfigurimit tuaj të lojërave. Thjesht kontrolloni ndriçimin pa instaluar ndonjë softuer dhe zgjidhni opsionin e valës së ylberit, ciklin e...
Në gjendje
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
Të gjitha përfitimet nga tastierat mekanike dhe membranore, pa dobësi. Trust GXT 881 Odyss u jep lojtarëve gjithçka që u nevojitet për të thyer kufijtë, pa thyer kufirin: anti-ghosting, ndriçim LED, një ndjesi mekanike… Odyss ofron më të mirën nga të dy botët. Çelësat gjysmë mekanikë në Trust...
Në gjendje
1.700 Lekë 1.320 Lekë
Ju kurseni: 380 Lekë (Përfshirë taksat)
Kufje Primo Chat, 70-20.000Hz, 89dB, 32Ohm, Mikrofoni 30-16.000Hz, 2.2kOhm, Kabllo 1.8m, 3.5mm/2x 3.5mm, 48g, E zezë
Në gjendje
4.499 Lekë
(Përfshirë taksat)
Saktësia e lartë, saktësia e madhe dhe përshtatshmëria e GXT 165 Celox Gaming Mouse ju mban një hap përpara kundërshtarëve tuaj. Ju jeni në kontroll të plotë të të gjitha veprimeve në lojë falë butonave dhe makrove të programueshëm. Bëhuni gati për të përballuar çdo sfidë! Maus lojrash RGB me...
Në gjendje
3.399 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kur çdo sekondë ka rëndësi në lojën tuaj, është e nevojshme të keni një maus lojrash, i cili është jashtëzakonisht i shpejtë, i saktë, i rehatshëm dhe i lehtë për t'u përshtatur me dëshirat tuaja. Qëndroni përpara konkurrencës në lojën tuaj me GXT 158 Laser Gaming Mouse! I krijuar posaçërisht...
Në gjendje
1.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kontroll super i shpejtë në lojërat strategjike ose snajper i saktë në qitës: Miu i lojrave Trust GXT 101 Illuminated do t'ju sjellë fitoren! ​2 butona anësor të aksesit të shpejtë, Butoni i zgjedhjes së shpejtësisë: 1000-1600-2000-2400 dpi, Ndryshimi i ndriçimit LED me ngjyra të shumta kabllo...
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
CADA përmban softuer të avancuar që ju lejon të zgjidhni dhe programoni secilën zonë të tastierës sipas ndriçimit tuaj të preferuar të dritës së prapme LED. Individualisht për çelës, ose krijuar si një nga 10 profilet e personalizuara të dritës që i përshtaten lojërave tuaja të preferuara....
Jashtë stokut
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
I VOGËL POR I MADH – Trust GXT 619 Thorne mund të duket i vogël, por me fuqinë maksimale prej 12 W (6W RMS) tingëllon i madh. Kurseni hapësirën, jo përvojën. KONTROLLET BRENDA TË ARRISHTIT – Me çelësin e madh e të ndriçuar në qendër të Thorne, ju keni kontroll të plotë mbi volumin tuaj brenda...
Jashtë stokut
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karrige e gjerë, tepër e rehatshme dhe shumë e rregullueshme për lojëra • Ndenjëse e plotë e rrotullueshme 360° • Ashensori me gaz i cilësisë së lartë 4 për rregullimin e lartësisë • Dizajn ergonomik me mbushje me densitet të lartë në sedilje dhe mbështetëse • Pamje elegante me lëkurë vegane PU,...
Jashtë stokut
26.999 Lekë 24.299 Lekë
Ju kurseni: 2.700 Lekë (Përfshirë taksat)
Karrigia e lojërave Resto vjen me dy jastëkë të lëvizshëm dhe të rregullueshëm për të ofruar rehati optimale, duke ju lejuar të qëndroni në krye të lojës tuaj për orë të tëra. Jastëku i mesit i siguron shpinës suaj mbështetje dhe lehtësim shtesë. Jastëku i qafës funksionon si mbështetëse koke...
Jashtë stokut
3.824 Lekë 2.195 Lekë
Ju kurseni: 1.629 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Headphones Trust Primo Touch Mint me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji: Wireless Kufje në vesh Lidhja USB: Jo Ngjyra: nenexhik Lidhshmëria:...
BrandBesim StatusiNew
Jashtë stokut
5.799 Lekë 5.219 Lekë
Ju kurseni: 580 Lekë (Përfshirë taksat)
Takohuni me miqtë, zgjidhni listën tuaj të preferuar të luajtjes dhe filloni festën! Trust Zowy Max është një altoparlant i fuqishëm stereo Bluetooth me një dizajn elegant, një bateri të ringarkueshme që do të zgjasë deri në 14 orë dhe një mikrofon të integruar për thirrjet telefonike. Është i...
Jashtë stokut
2.109 Lekë 1.356 Lekë
Ju kurseni: 753 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Keyboard Trust 23982 me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Karakteristikat: Lartësia e rregullueshme Treguesi LED Rezistente ndaj...
BrandBesim StatusiNew
Jashtë stokut
1.699 Lekë 1.529 Lekë
Ju kurseni: 170 Lekë (Përfshirë taksat)
Nga gjuajtja me snajper në një revole te komandimi i një ushtrie të tërë; me miun e lojrave me ndriçim GXT 108 Rava, do të tërhiqeni nëpër hartat e lojërave si një makinë. Ky maus ju lejon të trajtoni çdo situatë. Sensori optik i GXT 108 ju ofron më shumë se sa saktësi të mjaftueshme për...
Jashtë stokut
1.899 Lekë 1.709 Lekë
Ju kurseni: 190 Lekë (Përfshirë taksat)
Me Trust GXT 781 Rixa Mouse & Mouse Pad, ju merrni dy elementë thelbësorë të lojës në një: një maus të saktë me 6 butona dhe një tastierë mausi kundër rrëshqitjes me një sipërfaqe të optimizuar. I ardhur në printimin e përputhshëm me kamo dhe me ndriçimin LED të mausit në 4 ngjyra me efekt...
Shfaq një produkt tjetër 5