Steelplay

Në gjendje
29.999 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Një ndenjëse lojrash për të përjetuar lojëra të gjalla në komoditetin më të madh. Falë formës së saj ergonomike dhe cilësisë së lartë të materialeve të saj, kjo ndenjëse është e përkryer përshtatur për lojtarët kërkues të aftë në seancat e lojërave të gjata. Dhe mundësitë e shumëfishta të...
Në gjendje
29.999 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Një karrige lojrash për të shijuar përvojat e lojërave në komoditetin më të madh. Falë formës së saj ergonomike dhe cilësisë së lartë të materialeve, kjo ndenjëse është e përshtatshme për lojtarët kërkues që i përmbahen seancave të gjata të lojërave. Dhe mundësitë e shumëfishta të rregullimit...
Në gjendje
1.599 Lekë 1.439 Lekë
Ju kurseni: 160 Lekë (Përfshirë taksat)
Kompleti mbrojtës i Switch Lite Rasti mbrojtës Mbron konsolën nga goditjet, rëniet, gërvishtjet… TPU gjysmë e ngurtë për mbrojtje të shtuar Transparente për të ruajtur ngjyrën e tastierës Projektuar për një kapje më të mirë Prerje e përshtatur në mënyrë perfekte që lejon qasje të lehtë në...
Në gjendje
14.999 Lekë 13.499 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Paketa e transmetimit teelplay Pro HD 4-në-1 (webkamera + Mikrofon + Ekrani jeshil) Paketa e transmetimit Steelplay Pro HD 4-në-1 (Webkamera + Mikrofon + Ekrani jeshil) Një komplet i plotë për të filluar transmetimin e lojërave dhe për të bërë videot tuaja HD në lidhje me lojërat! Kompleti...
Në gjendje
1.199 Lekë 1.079 Lekë
Ju kurseni: 120 Lekë (Përfshirë taksat)
Kablloja jonë premium e gërshetuar për lojë dhe karikim ofron një gjatësi të përshtatshme 3 metra me një dizajn daljeje USB të dyfishtë të tipit C që ju lejon të karikoni deri në dy kontrollues nga një kabllo. Dizajni i gërshetuar pa ngatërresë ju lejon të vazhdoni të luani nga një distancë e...
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Kufje me tela HP42 E përputhshme me sistemet PS4, PC, Xbox One, SwitchTM Gjithashtu i përputhshëm me smartphone, notebook… Dizajni kamo Mbështesat e buta të veshit Shirit koke i lehtë dhe i rregullueshëm Foleja audio e veshur me ar 3,5 mm për një cilësi më të mirë audio E pajisur me...
Në gjendje
1.199 Lekë 1.079 Lekë
Ju kurseni: 120 Lekë (Përfshirë taksat)
E pajtueshme me tastierën OLED Switch™, mbrojtësi i ekranit me hidrogel Steelplay® siguron mbrojtje të vërtetë për ekranin e konsolës tuaj duke ruajtur ndjeshmërinë prekëse dhe cilësinë e imazhit
Në gjendje
3.199 Lekë 2.879 Lekë
Ju kurseni: 320 Lekë (Përfshirë taksat)
E përputhshme me tastierën SwitchGjithashtu e përputhshme me MacbookLejon të luajë me tastierën tuaj në modalitetin e televizorit.Rikarikon konsolën gjatë lojës.3 porte dalëse: USB Type-C, HDMI, USB 3.0. Peshë e lehtë dhe dizajn i vogël për transport të lehtë dhe për të kursyer vendin.
Në gjendje
899 Lekë 809 Lekë
Ju kurseni: 90 Lekë (Përfshirë taksat)
Ekrani mbrojtës Steelplay® ofron një pengesë të vërtetë kundër dritave blu të emetuara nga ekranet dhe kështu mbron sytë tuaj nga rrezet e dritës potencialisht të rrezikshme. I bërë nga xhami i kalitur 9H, ai siguron mbrojtje të vërtetë për ekranin e konsolës duke ruajtur ndjeshmërinë e prekjes...
Në gjendje
1.399 Lekë 1.259 Lekë
Ju kurseni: 140 Lekë (Përfshirë taksat)
Steelplay Sxreen Protection Kite – Ndërprerës 9H kundër dritës blu • Xham i kalbur 9H për më shumë rezistencë ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve • Teknologji blu kundër dritës, e cila redukton rrezet blu për të mbrojtur sytë dhe për të kufizuar lodhjen e syve • Prerje precize për saktësinë e...
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
E përputhshme me tastierën portative Switch TM, përshtatësi i energjisë Steelplay® lejon që tastiera të karikohet si në modalitetin nomad, ashtu edhe në stacionin e dokimit. Shumë efikas, siguron karikim shumë të shpejtë për të mund të rifilloni shumë shpejt seancën tuaj të lojërave. Kablloja e...
Në gjendje
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
Cilesi e larte. Ngarkoni kontrollorët e PS4 ndërsa luani. Ngarkoni dy kontrollues në të njëjtën kohë ndërsa përdorni një portë të vetme USB Luaj me një kabllo 3 metra (duke përfshirë një metër kabllo të ndarë) Ngarkoni kontrollorët tuaj në tastierë nëpërmjet kabllit USB. Ky kabllo mikro USB...
Jashtë stokut
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen Nintendo Switch, do të shpenzoni shumë kohë duke e luajtur atë. Comfort Grip bashkon kontrollorët e majtë dhe të djathtë të Joy-Con për të krijuar një kontrollues të rehatshëm, kështu që ju mund të luani për aq kohë sa të doni. Dorezat ergonomike prej gome do t'i mbajnë pëllëmbët...
Jashtë stokut
5.649 Lekë 5.084 Lekë
Ju kurseni: 565 Lekë (Përfshirë taksat)
– E përputhshme me PS4TM - Gjithashtu i pajtueshëm me PS3TM, PC (Direct & Xinput) – Kontrollues me valë 2.4 Ghz – Sistemi i dyfishtë i dridhjeve - Panel me prekje** – 4 lopata të pasme të programueshme – Kabllo karikimi (1 m) i përfshirë – Veshje e butë – Dizajn me efekte «metalike». –...
Jashtë stokut
29.999 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Një ndenjëse lojrash për të përjetuar lojëra të gjalla në komoditetin më të madh. Falë formës së saj ergonomike dhe cilësisë së lartë të materialeve të saj, kjo ndenjëse është e përkryer përshtatur për lojtarët kërkues të aftë në seancat e lojërave të gjata. Dhe mundësitë e shumëfishta të...
Jashtë stokut
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Steelplay Twin Pads ju lejojnë të luani sistemin Nintendo SwitchTM. Ata kanë një sistem zbulimi të lëvizjes dhe një sistem dridhjesh për të siguruar që seancat e lojës të jenë sa më zhytëse që të jetë e mundur. Ato mund të futen lehtësisht në të dyja anët e tastierës dhe forma e tyre ergonomike...
Jashtë stokut
29.999 Lekë 26.999 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Një ndenjëse lojrash për të përjetuar lojëra të gjalla në komoditetin më të madh. Falë formës së saj ergonomike dhe cilësisë së lartë të materialeve të saj, kjo ndenjëse është e përkryer përshtatur për lojtarët kërkues të aftë në seancat e lojërave të gjata. Dhe mundësitë e shumëfishta të...
Jashtë stokut
28.749 Lekë 25.874 Lekë
Ju kurseni: 2.875 Lekë (Përfshirë taksat)
Mbështetja e shpinës mund të anohet nga 90° deri në 180°. Lartësia e rregullueshme Rrotullat me diametër 60 mm Cilindër gazi 80 mm, klasa e gazit 4 Jastëk shpine Mbështetësja e kokës e rregullueshme Struktura metalike Përmasat : W 69 x D 70 x L 124-131 cm
Jashtë stokut
6.599 Lekë 5.939 Lekë
Ju kurseni: 660 Lekë (Përfshirë taksat)
Kufjet e lojërave Steelplay HP-71 japin tingull rrethues virtual 7.1 me thellësi të pasur dhe të detajuar dhe një ndjenjë hapësire që përmirëson shumë përvojën tuaj të lojërave
Jashtë stokut
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Twin Pads Kontrollorët me valë Kontrollorët me valë të pajtueshme me konsolën Nintendo SwitchTM 2 butona levë / D-Pad / Veprim Funksioni i xhiroskopit Me vibratorë 256 bit me definicion të lartë 256 bit Deri në 6 orë kohë loje Bateria 350 mAh Futet lehtësisht në rrëshqitjet e konsolës...
Shfaq një produkt tjetër 11