STARMIX

Në gjendje
700 Lekë 590 Lekë
Ju kurseni: 110 Lekë (Përfshirë taksat)
Mbrojtje e përshtatshme nga mushkonjat: nuk kërkohen bateri, qirinj, butan ose lëndë djegëse të jashtme, pa spërkatje sipas programit, pa kurthe të çrregullta për t'u zbrazur. Mushkonja pa tym në mënyrë efektive Ju lejon të shqetësoheni menjëherë për mushkonjat. 8 orë në natë për 60...
Në gjendje
680 Lekë 499 Lekë
Ju kurseni: 181 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim Vaj esencial natyral I papërshkueshëm nga rrjedhjet dhe uji Gjatësia e rregullueshme Kompakt dhe i lehtë Repelent afatgjatë Mbroni fëmijët tuaj nga mushkonjat me këtë byzylyk në modë kundër mushkonjave me vajra esencialë natyralë. Portativ...