Silverlit

Në gjendje
1.699 Lekë 1.529 Lekë
Ju kurseni: 170 Lekë (Përfshirë taksat)
Një robot portativ argëtues dhe i lehtë për t'u përdorur Ruan deri në 100 sekonda regjistrime zanore Përfshin 3 efekte të ndryshme riprodhimi dhe 3 fytyra me ndriçim të ftohtë Stilet do të ndryshojnë, ju do të merrni ose të verdhë, blu ose të bardhë I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç...
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Vish armaturën e Lazer Mad dhe futesh në arenën për beteja pa përjashtim të... fishekëve. Fusni objektivin MAD (shitet veçmas) në forca të blinduara dhe jeni gati për sfida emocionuese.
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Lazer Mad - Lojë e lezetshme lazer për në shtëpi! Beteja me shumë lojtarë ose modaliteti "gjuaj në objektiv" për deri në 8 lojtarë! Pjesët individuale mund të kombinohen individualisht me njëra-tjetrën, duke rezultuar në kombinime të reja me efekte të tjera të dritës dhe zërit, si dhe me rreze...
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Lufta në një kuti Armët lazer mund të godasin në një distancë deri në 50 m Një tregues i integruar ju tregon se sa "jetë" ju ka mbetur efekte të lezetshme zanore Ekran LED
Në gjendje
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Bëjeni blasterin tuaj Lazer Mad edhe më të fuqishëm me kompletin Super Blaster. Rrisni distancën tuaj të gjuajtjes në 10 metra. kompleti përfshin 1 dorezë dhe 1 zgjatim pistolete.
Në gjendje
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
E kujt nuk i pëlqen një stil i ri i flokëve elegant?! Ne e dimë që vajzat Curli e bëjnë këtë! Me flokë të pangopur dhe veshje super të lezetshme për t'u përshtatur, bëhuni gati të filloni të punoni me magjinë tuaj në flokët tuaj Curli Girls. Krijoni pamje të mrekullueshme që do ta bëjnë pjesën...
Jashtë stokut
1.799 Lekë 1.619 Lekë
Ju kurseni: 180 Lekë (Përfshirë taksat)
Një robot është një makinë - veçanërisht ajo e programueshme nga një kompjuter - e aftë për të kryer një seri komplekse veprimesh automatikisht. Robotët mund të udhëhiqen nga një pajisje kontrolli e jashtme ose kontrolli mund të jetë i ngulitur brenda. Robotët mund të ndërtohen për të marrë...
Jashtë stokut
11.499 Lekë 10.349 Lekë
Ju kurseni: 1.150 Lekë (Përfshirë taksat)
Robot OP One Interactive 40Cm Ky produkt i nënshtrohet paralajmërimeve specifike të sigurisë Kujdes: Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 36 muaj Paralajmërim: Të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri
Jashtë stokut
6.499 Lekë 5.849 Lekë
Ju kurseni: 650 Lekë (Përfshirë taksat)
Robo Kameleoni është një shoqërues i përsosur! Ky personazh i shkëlqyeshëm i telekomandës ka një sfidë me 3 hapa për të mbledhur ushqimin e tij - lëvizni, synoni dhe nxirrni gjuhën jashtë dhe kapni insektet! Ai ruan ushqimin në gojë, gati për ndeshjen e radhës! Përmban telekomandë të drejtimit...
Jashtë stokut
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i Follow Me Droid shokun tuaj të ri robotik i cili do t'ju ndjekë kudo që të shkoni Kontrolli gjestikal dhe zbulimi i pengesave do të thotë që ju mund ta bëni droidin tuaj të shkojë në çdo drejtim pa u përplasur me asgjë Kur 2 ose më shumë droid janë afër njëri-tjetrit, ata do të...
Jashtë stokut
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Majmun rreth e rrotull me robotin e dashuruar të vallëzimit argëtues! Mbërtheni njërin nga veshët e tij dhe ai do të ecë, ose shtrëngoj të dy veshët dhe shiko shimpanjollën duke u egërsuar me zhurma qesharake. Prekni barkun e shimpanisë për ta qetësuar dhe mbase do të pjershë! Përfshin 3 sensorë...
Jashtë stokut
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Programimi Robotik në majë të gishtave! Valle dhe Lëvizje Programbale me modele prekjeje! Komanda të lehta Vizatoni lirshëm çdo model për të personalizuar lëvizjet Truket bonus Zhbllokoni lëvizje të ndryshme me modelet e paracaktuara për lëvizjet e kokës, syve dhe rrotave. Mbi 30 lloje të...
Jashtë stokut
1.999 Lekë 1.799 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
E kujt nuk i pëlqen një stil i ri i flokëve elegant?! Ne e dimë që vajzat Curli e bëjnë këtë! Me flokë të pangopur dhe veshje super të lezetshme për t'u përshtatur, bëhuni gati të filloni të punoni me magjinë tuaj në flokët tuaj Curli Girls. Krijoni pamje të mrekullueshme që do ta bëjnë pjesën...