Samsung

samsung

Samsung Electronics rishpik vazhdimisht të ardhmen. Ne eksplorojmë të panjohurën për të zbuluar teknologji për të ndihmuar njerëzit në të gjithë botën të bëjnë jetë më të lumtur dhe më të shëndetshme. Samsung po zgjeron pajisjet tona celulare shumë të diferencuara, si dhe po punon shumë për të zhvilluar inovacionin e gjeneratës së ardhshme. Linja kryesore e celularëve të Samsung është seria e telefonave inteligjentë Samsung Galaxy S. Samsung TV i çon filmat, sportet, lojërat dhe çdo gjë tjetër që mund të shfaqësh në një ekran në nivele të jashtëzakonshme—me imazhe të mprehta, dalje ultra të ndritshme dhe ngjyra jashtëzakonisht të qarta.

Në gjendje
43.000 Lekë 35.900 Lekë
Ju kurseni: 7.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim jane te perfshira: Karikues Origjinal Gomine mbrojtese Xham mbrojtes Garanci: 3 muaj!
BrandSamsung Kapaciteti128 GB
Në gjendje
64.900 Lekë 45.990 Lekë
Ju kurseni: 18.910 Lekë (Përfshirë taksat)
SPECIALE PROGRAMIKE LARJE E SHPEJT 15' MARKA SAMSUNG MODELI WW90T4020EE1LE KAPACITETI LARES 9 kg SMART DIAMANTI PARALARJE PO GARANCIA 24 MUAJ KLAS ENERGJIE A+++ LLOJ I MOTORRIT INVERTER NIVELI I ZHURMES 53 dB / 74 dB NR.PROG...
BrandSamsung Dimension85x60x50 CM
Në gjendje
28.500 Lekë 23.900 Lekë
Ju kurseni: 4.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Samsung Note 9 dhe Perdorur: Rrjeti teknologjia GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE Dale ne treg Shpalllur 09 Gusht 2018 Statusi Dale ne treg me date 24 Gusht 2018 Struktura e trupit Dimensionet 161,9 x 76,4 x 8,8 mm (6,37 x 3,01 x 0,35 inç)...
BrandSamsung Ngjyrë001 - e zezë
Në gjendje
69.990 Lekë 49.999 Lekë
Ju kurseni: 19.991 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Motion Xcelerator
BrandSamsung Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
33.000 Lekë 26.900 Lekë
Ju kurseni: 6.100 Lekë (Përfshirë taksat)
Rrjeti Teknologjia GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE Dale ne treg Shpallur 20 Shkurt 2019 Statusi Dale ne treg me date 08 Shkurt 2019 Struktura e trupit Dimensionet 157.6 x 74.1 x 7.8 mm (6.20 x 2.92 x 0.31 in) Pesha 175 g / 198 g (ceramic) (6.17 oz)...
BrandSamsung Kapaciteti128 GB
Në gjendje
17.400 Lekë
(Përfshirë taksat)
Modeli I Ri, ne kuti Memoria 32 Gb, 64Gb, 128Gb Ram 3GB, 4GB Ekrani 6,5 Inch Kamera 48 MP, f/2.0, 26mm (wide), AF 5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide) 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) Bateria 5000 mAh Kartë memorje Po Procesori...
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 3 GB Ram
Në gjendje
20.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Zgjeroni pamjen në ekranin 6,6 inç Infinity-V Display të Galaxy A13 dhe shikoni se çfarë keni humbur.  Me teknologjinë FHD+, përmbajtja juaj e përditshme duket e mprehtë dhe qartë si kristali.  Kater kamera kryesore te cila e kthejne nje shkrepje te vetme ne foto artistike.  Bateri...
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 3 GB Ram
Në gjendje
21.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kodi: 8250
Në gjendje
9.990 Lekë 7.990 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA: Samsung MODELI: VCC4135S37/BOL KATEGORIA: Fshese me korent
BrandSamsung NgjyraE kuqe
Në gjendje
81.990 Lekë 51.990 Lekë
Ju kurseni: 30.000 Lekë (Përfshirë taksat)
PurColor Procesor Kristal 4K Smart Hub
BrandSamsung Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
17.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
4 GB RAM | 64 GB ROM |  16.76 cm (6.6 inch) Full HD+ Display 50MP + 5MP + 2MP | 8MP Front Camera 6000 mAh Lithium Ion Battery Exynos 850 Processor
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 3 GB Ram
Në gjendje
42.000 Lekë 40.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Samsung Note 10 dhe Perdorur: Prodhuar – Gusht 2019 Ekrani – 6,3 inç Kujtesa - 8/256 GB Kamera kryesore – 16/12/12 MP Selfie e kamerës – 10 MP Bateria - 3500 mAh
BrandSamsung Kapaciteti256 GB
Në gjendje
26.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Shpejtësia e kalimit të dhënave sjell një përvojë krejtësisht të re në celularin tuaj – duke filluar nga lojërat dhe transmetimet super të qeta, deri te shpërndarja dhe shkarkimi ultra i shpejtë.  Galaxy M33   fuqizohet nga një procesor i fuqishëm me tetë bërthama dhe 8 GB RAM, duke ju...
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 3 GB Ram
Në gjendje
21.000 Lekë 19.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
prodhuar - Mars 2018 Ekrani - 5.8 inç Kujtesa - 4/64 GB Kamera kryesore - 12 MP Kamera selfie - 8 MP Bateria - 3000 mAh
BrandSamsung Kapaciteti64 GB
Në gjendje
12.800 Lekë
(Përfshirë taksat)
Modeli I Ri, ne kuti Memoria 32 Gb, 64GB Ram 2GB ,3GB Ekrani 6,5 Inch Kamera Quad Camera 13 MP, 2MP Selfie Camera 5MP Bateria 5000 mAh Kartë memorje Po Procesori Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 2 GB Ram
Në gjendje
92.990 Lekë 59.990 Lekë
Ju kurseni: 33.000 Lekë (Përfshirë taksat)
TeknologjiaMax™ - Më shumë hapësirë brenda, dhe hyrje jashtë All Around Cooling - ftoh çdo ndarjet në mënyrë të njëtrajtshme nga cepi në cep No Frost - Nuk humbni kohë dhe energji me shkrirjen e frigoriferit Power Cool + Power Freeze - Ftohje dhe ngrirje e shpejtë sipas kërkesës Big Door Bin - Futni në pak më shumë shishe dhe më të mëdha Mbrojtësja e depozitave të ujit - Ruani dhe arrin me pak më shumë artikuj të veçantë Clean Back - Pjesë e pasme e lehtë për t'u pastruar, rezistente dhe me mbrojtje
AntiBacterialYes Bombol me vrimë nxjerrëse e ujitpo
Në gjendje
84.990 Lekë 66.990 Lekë
Ju kurseni: 18.000 Lekë (Përfshirë taksat)
- LCD i sheshtë 139,7 cm (55"). - 4K Ultra HD 3840 x 2160 piksele 16:9 - PQI (Picture Quality Index) 2200 - DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 - Pasqyrimi i ekranit të televizorit inteligjent - Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth - Mbështet Gama e Lartë Dinamike (HDR). - G 93 kWh 93 W
BrandSamsung Diagonalja e shfaqjes55"
Në gjendje
25.990 Lekë 23.900 Lekë
Ju kurseni: 2.090 Lekë (Përfshirë taksat)
Samsung S10 dhe Perdorur Prodhuar: Mars 2019 Ekrani : 6.1 inç Kujtesa: 8/128 GB, 8/512 GB Kamera kryesore: 16/12/12 MP Selfie e kamerës: 10 MP Bateria: 3400 mAh
BrandSamsung Kapaciteti i baterisë3400mAh
Në gjendje
21.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Modeli I RI, 4G Memoria 64 Gb Ram 4 GB Proçesori Octa-core Ekrani 6,6 ich – Super AMOLED Display Kamera 48MP/5MP/2MP dhe Front Camera 8MP Memory Card Slot PO Bateria Li-Po 5000 mAh, Fast Charging 15w
BrandSamsung Kapaciteti64 GB / 4 GB Ram
Në gjendje
15.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Modeli I Ri, ne kuti Memoria 32 Gb, 64Gb Ram 3GB, 4Gb Ekrani 6,5 Inch Kamera Triple Camera 13 MP, 2MP, 2MP Selfie Camera 5MP Bateria 5000 mAh Kartë memorje Po Procesori Octa-core 1.8 GHz Cortex-A53
BrandSamsung Kapaciteti32 GB / 3 GB Ram
Shfaq një produkt tjetër 20