Përmirëso Shtëpinë Tuaj - Ulje deri në 53%

Rimobilo shtepinë tuaj me ofertat më të mira!

Promocionet skadojnë për:

Periudha e promocionit: nga 01.01.2024 te 31.03.2024

Në gjendje
94.990 Lekë 46.990 Lekë
Ju kurseni: 48.000 Lekë (Përfshirë taksat)
karakteristika e produktit 65'' | Ultra HD 4K | DVB-T2 | Dolby Surround | TV SMART ANDROID
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
26.900 Lekë 15.900 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini përvojën tuaj të shikimit në lartësi të reja me televizorin 40 Fuego LED 40EL610ANDT. Ky televizor inteligjent LED 40 inç është një dëshmi e teknologjisë së fundit dhe performancës së pakrahasueshme. Pavarësisht nëse jeni një entuziast i filmave, adhurues i lojërave ose thjesht kërkoni...
Në gjendje
70.000 Lekë 49.990 Lekë
Ju kurseni: 20.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner me mur të ndarë me inverter me klasë energjie deri në A +++. PËRPARËSITË DHE PËRFITIMET Gaz ftohës R32 Klasa e energjisë A++/A +++ Teknologjia 2D INVERTER E përputhshme me ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Funksioni i memories Funksioni BOOSTER...
BrandAriston BTU12000
Në gjendje
35.990 Lekë 18.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MADHESIA E EKRANIT 43'' REZOLUCIONI FULL HD (1920 x 1080) TV SMART Po FREKUENCA 200 Hz DEKODERI DVB-T2 TEKNOLOGJIA E PANELIT LED KONTRASTI Dinamik SISTEMI OS Android PROCESORI Katër bërthamorë RAM 1...
BrandHyundai Diagonalja e shfaqjes43"
Në gjendje
120.000 Lekë 80.990 Lekë
Ju kurseni: 39.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -18NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-18N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 18000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU18000
Në gjendje
19.900 Lekë 9.990 Lekë
Ju kurseni: 9.910 Lekë (Përfshirë taksat)
TV FUEGO LED 32EL600T Kontrasti: 1000 :1 Teknologjia 3D: JO Smart TV: JO Audio: 2 x 10 W Marresi: DVB-T/T2/C Marka: FUEGO Permasa [inç]: 32" Paneli: LED Përcaktimi: HD Moduli: CI+ HDMI / USB : PO Kompozit (AV): PO Skart: PO Ethernet: JO Dalje Optikale: Coaxial Konsumi Maksimal (Watt): 56 Konsumi Standby (Watt): 0.5 Stema ekologjike: G Permasat me mbajtese (GjxLxTh) (cm): 73.7 x 47. 21.2 Permasat pa mbajtese (GjxLxTh) (cm): Pesha me mbajtese (kg): 5.4 Pesha pa mbajtese (kg): 4 Garancia normale: 24 Ean Code: 2074141185900 Sistemi: THJESHTE
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
67.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
HOTPOINT NM11945 WS 610080
BrandHotpoint Kapaciteti9KG
Në gjendje
79.990 Lekë 47.990 Lekë
Ju kurseni: 32.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i TV 65 Fuego 65ELU610ANDT 65" LED Full HD Smart TV – Aty ku argëtimi takohet me madhështinë! Pamje mahnitëse Full HD: Ngritni përvojën tuaj të argëtimit në shtëpi me ekranin e mrekullueshëm LED 65 inç, duke ofruar pamje tërheqëse të Full HD. Pavarësisht nëse jeni duke parë...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes65"
Në gjendje
115.000 Lekë 78.990 Lekë
Ju kurseni: 36.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: HAIER BTU: 18000 Kapaciteti ftohës (btu/h): 4.430 - 19.790 Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 4.770 - 20.470 Klasa energjetike: Α+++ I gjithë inverter DC Standardi WiFi R32 ftohës eko Vetëpastrim i fuqishëm Modaliteti ultra i heshtjes E certifikuar nga Eurovent...
BrandHaier BTU18000
Në gjendje
74.900 Lekë 48.990 Lekë
Ju kurseni: 25.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: Haier BTU: 12000 Kapaciteti ftohës (btu/h): 2.730 - 12.286 Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 2.730 - 14.330 Klasa energjetike: Α+++ I gjithë inverter DC Standardi WiFi R32 eko-ftohës Vetëpastrim i fuqishëm Modaliteti ultra i heshtjes Certifikuar nga Eurovent Filtri...
BrandHaier BTU12000
Në gjendje
21.900 Lekë 12.990 Lekë
Ju kurseni: 8.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Brendi Fobem Modeli i Produktit TELEVIZOR FOBEM MT32ES2000 | TV 32" LED HD SMART ANDROID Madhësia e ekranit 32" - 81 cm Tipi i panelit LED Tiparet e fotografisë - Rezolucioni HD - 1366 x 768p Indeksi i përformancës së fotografisë 60 Hz Ambilight - Smart TV po Sistemi Operativ Android Tiparet dhe televizorë inteligjentë Wifi po Bluetooth po Tiparet e zërimit Fuqia dalëse (RMS) 20 W Tipare tjera DVB-S2 + T2 + C, Android 11 Portet HDMI, Hyrja e figurës së përbërë, Hyrja audio në PC, Hyrja A/V, Hyrja USB, Aux, Dalja audio e përbërë, Dalja audio kaoksiale, CI+
BrandFobem Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
79.990 Lekë 54.990 Lekë
Ju kurseni: 25.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka - ELEKTRA; Modeli - "EK-UI1810CEL/B / EK-UI1810CEL/J;" Lloji- Split; Teknologji - Inverter; Lloji i gazit - R32; Kapaciteti në (BTU) - 18000; Fuqia ftohëse në (W) - 5100 Fuqia e ngrohjes në (W) - 5100 Konsumi i energjisë ftohëse (WATT) - 1580 Konsumi i energjisë për ngrohje (WATT) - 1374...
BrandElektra BTU18000
Në gjendje
89.990 Lekë 55.990 Lekë
Ju kurseni: 34.000 Lekë (Përfshirë taksat)
SPECIFIKIMI KRYESOR Kapaciteti (kg): 10 Shpejtësia e rrotullimit (rpm): 1351 Klasa e punës: B
BrandHotpoint Kapaciteti10KG
Në gjendje
79.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 36.000 Lekë (Përfshirë taksat)
12 000 BTU TEKNOLOGJIA Inverter FUNKSIONI Ftohje-Ngrohje KURSIMI I ENERGJISE Në Ftohje A++, Në Ngrohje A+ INSTALIMI Mural LLOJI I GAZIT R32 (Ekologjik) SIPËRFAQJA E MBULIMIT 30 m² EFICENCË OPTIMALE -15°C → +50°C NIVELI I ZHURMES 23 db, 52 dB LLOJI I FILTRAVE...
BrandHyundai BTU12000
Në gjendje
85.000 Lekë 69.990 Lekë
Ju kurseni: 15.010 Lekë (Përfshirë taksat)
BRANDI Mitsubishi Electric Kapaciteti nominal 12000 BTU/h Klasa e energjisë së ftohjes A++/A+++/A+ GARANCI 60 muaj Modaliteti i funksionimit [min ... max] -15 ... +46 gr C seri MSZ-DW
Në gjendje
139.900 Lekë 82.990 Lekë
Ju kurseni: 56.910 Lekë (Përfshirë taksat)
SIPËRFAQJA MBULESE 35-50 m2 SISTEM WIFI PO MARKA: CANDY MODEL CY24TAIN PUSHTETI 24000 BTU GARANCI 24 MUAJ KLASA E ENERGJISË A++ LLOJI I GAZIT R32 NIVELI I ZHURMES 38 dB DIMENSIONET 27,5x80x55,3 cm TEKNOLOGJIA INVERTER TIPI...
BrandCandy BTU24000
Në gjendje
35.900 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 18.910 Lekë (Përfshirë taksat)
PIANURE OCEAN VCN 6022 N CE Skeda Teknike MATERIALI/NGYRA QERAMIKE/E ZEZE VATRA GATIMI 2 GAZ + 2 KORRENT MARKA OCEAN MODELI VCN 6022 N CE GARANCIA 12 MUAJ KONTROLLI UNË KOMAND PERMASAT 60 cm
BrandOqeani Dimension60 CM
Në gjendje
89.990 Lekë 58.990 Lekë
Ju kurseni: 31.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Klasa e Energjise: A+++ (-40%) Kapaciteti ( ne kg ): 10 Kg Voltazhi: 220 - 240 Volt Lloji i motorit: Lëvizje e drejtpërdrejtë Shpejtesia e rrotullimit (rmp): 1400 Shpejtesia maksimale: 1400/min Numeri I Programeve: 16 Klasi i eficences ne rrotullim: B Konsumi i energjise ne 100 cikle: 51 Niveli i zhurmës: 69 dB (A) Konsumi i ujit: 51 Permasat: L 85 x GJ 60 x Th 53 (cm)
BrandHaier Kapaciteti10 KG
Në gjendje
32.990 Lekë 22.990 Lekë
Ju kurseni: 10.000 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike GATIM ME AVULL JO MATERIALI/NGYRA INOKS MENYRE PJEKJE ELEKTRIKE MARKA OCEAN MODELI FNV 66 DNI GARANCIA 60 MUAJ KAPACITETI 62 L KLAS ENERGJIE A NUMRI I PROGRAMEVE TE GATIMIT 6 PANELI I KONTROLLIT MEKANIK PERMASAT...
Në gjendje
129.900 Lekë 80.990 Lekë
Ju kurseni: 48.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim Kondicioner Haier 18000 btu/h PEARL/Tundra AS50PBAHRA/1U50YEGFRA Seria Pearl nga kondicionerët Haier që kombinon elegancën e dizajnit mat me funksionin e vetëpastrimit SelfClean 56° për një kondicioner perfekt brenda dhe jashtë. Moduli i sterilizimit UV-C...
BrandHaier BTU18000
Shfaq një produkt tjetër 20
BTU
Built in Wifi
Campaign
Color
Depth

 – 

  • 440
  • 600
Display resolution
Display technology
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI
HDMI ports quantity
Height

 – 

  • 800
  • 850
Klasi Energjise ne Ftohje
Klasi Energjise Ngrohje
Lloji
Motorri
Operating system installed
Operating system version
Paisja Brendshme
Siperfaqja e Mbulimit
Smart TV
Temperatura e operimit
Width

 – 

  • 590
  • 600
WiFi
Brand
    Shfaq të gjitha (18)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 6590Lekë
  • 109990Lekë
Vendor
Kapaciteti