Paladone Products Ltd

Në gjendje
2.099 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ngritni stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës me këtë dyshekë tavoline Marvel Avengers. Ai nuk është thjesht dekorativ, por shërben për një qëllim praktik duke mbrojtur sipërfaqen e mobiljeve tuaja dhe duke krijuar një zonë të qetë pune. Me përmasa 30 cm x 80 cm (12 inç x 31 inç) me...
Në gjendje
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
DHURATË E MADHE E MBLEDHSHME PS5: Megjithëse ka shumë lojëra zhytëse me letra simuluese të disponueshme për PlayStation, asgjë nuk e kalon prekjen, ndjesinë dhe shkathtësinë e një kuverte tradicionale me letra. Dhurata perfekte për një adhurues të PlayStation, luajtës letrash dhe një shtesë e...
Në gjendje
2.463 Lekë
(Përfshirë taksat)
1.100% krejt e re 2. Ju mund të dekoroni desktopin tuaj me "Mouse Pad". 3. Ngjyra e bukur e printuar në mouse Pad 4. Cilësi e lartë, e bërë nga materiali i butë gome dhe pëlhurë e lëmuar 5.Përmasat: 30x70 cm 30x80 cm
Në gjendje
2.099 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mekanika e rrezikshme dhe emocionuese e Minecraft Creeper është përfshirë në dizajnin e kësaj tavoline tavoline që do të lartësojë stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës. Me përmasa 30cm x 80cm (12″ x 31″) Minecraft Creeper Desk Mat është ilustruar me Creeper shumë të famshëm nga...
Në gjendje
1.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Stili i lezetshëm dhe argëtues i logos Minecraft është përfshirë në dizajnin e këtij tavoline tavoline që do të lartësojë stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës. Me përmasa 30cm x 80cm (12″ x 31″) Matja e Tavolinës me Logo Minecraft është ilustruar bukur me personazhet, krijesat dhe...
Jashtë stokut
3.499 Lekë 3.149 Lekë
Ju kurseni: 350 Lekë (Përfshirë taksat)
Lojtarët dhe adhuruesit e Xbox do ta pëlqejnë këtë dritë 23,5 cm (9,3") të gjatë të Xbox. Mbështetja e kufjeve ndriçuese gjithëpërfshirëse do të jetë një shtesë e shkëlqyeshme për çdo konfigurim lojrash, plus është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ruajtur dhe shfaqur kufjet tuaja në në shtëpi....
Jashtë stokut
2.099 Lekë 1.889 Lekë
Ju kurseni: 210 Lekë (Përfshirë taksat)
Bota e ndritshme dhe shumëngjyrëshe e Animal Crossing është përfshirë me lojëra në dizajnin e kësaj tavoline tavoline që do të lartësojë stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës. Me përmasa 30cm x 80cm (12″ x 31″) me një sipërfaqe të pastër, Matja e tavolinës së kryqëzimit të kafshëve...
Jashtë stokut
2.099 Lekë 1.889 Lekë
Ju kurseni: 210 Lekë (Përfshirë taksat)
Logoja e lezetshme, misterioze e Batman-it është përfshirë në dizajnin e kësaj tavoline tavoline që do të lartësojë stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës. Me përmasa 30cm x 80cm (12″ x 31″) me një logo Batman të përcaktuar qartë, ky tavolinë tavoline është perfekt për çdo adhurues...
Jashtë stokut
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Kjo tavolinë shumë e detajuar e The Marauders Map është shtesa perfekte për çdo hapësirë pune, zyre ose tavoline të Potter Head. Me përmasa 30cm x 80cm (12″ x 31″) duke detajuar shumë hartën e Hogwarts School of Witchcraft & Wizardry, kjo është dhurata perfekte për çdo adhurues të Harry Potter...
Jashtë stokut
2.299 Lekë 2.069 Lekë
Ju kurseni: 230 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngrini stilin e zyrës, tavolinës ose zonës tuaj të punës me këtë tavolinë tavoline Harry Potter Hogwarts Crest. Ai nuk është thjesht dekorativ, por shërben për një qëllim praktik duke mbrojtur sipërfaqen e mobiljeve tuaja dhe duke krijuar një zonë të qetë pune. Me përmasa 30 cm x 80 cm (12 inç x...