Lojëra të drejtpërdrejta

Në gjendje
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
Lëshoni dragoin tuaj të brendshëm dhe fluturoni përtej Botës së Fshehur në aventurën tuaj të zjarrtë për të gjetur dhe shpëtuar familjen e Thunder dhe për të shpëtuar mbretëritë legjendare të dragoit! Fluturoni dhe zhyteni nëpër sfera të paeksploruara zjarri, akulli dhe më gjerë. Përdorni...
Në gjendje
5.499 Lekë 4.949 Lekë
Ju kurseni: 550 Lekë (Përfshirë taksat)
Dy ndeshje në një! Paw Patrol On a Roll + Këlyshët e Fuqishëm Save Adventure Bay. Putrat e patrullës ruajnë rrugët! Asnjë punë nuk është shumë e madhe, asnjë qenush nuk është shumë i vogël! Paw Patrol do t'i shpëtojë të gjithë në 16 misione emocionuese. Lojtarët përdorin aftësitë unike të...
Në gjendje
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Ryder dhe të tetë këlyshët Paw Patrol, duke përfshirë Everestin dhe gjurmuesin! 16 aventura të guximshme të vendosura në 8 lokacione të Gjirit aventureske! Aftësi të veçanta të këlyshëve që duhen përdorur për çdo shpëtim! Duke luajtur si dy këlyshë të ndryshëm për mision!
Jashtë stokut
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
DC League of Super Pets: Aventurat e Krypto dhe Ace për Nintendo Switch Përshtatuni si super-qentë Krypto dhe Ace dhe fluturoni nëpër rrugët e Metropolis, në një lojë aksion-aventure që godet robotët, në shina! Videoloja 'DC League of Super-Pets' do t'i vendosë lojtarët në putrat e Krypto dhe...
Jashtë stokut
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
Asnjë pistë nuk është shumë e madhe, asnjë vrapues shumë i vogël! Garoni rreth Adventure Bay, Jake's Snowboarding Resort dhe xhungël si këlyshët PAW Patrol dhe deri në 4 lojtarë në të njëjtën kohë - por kini kujdes për pengesat e lëna nga kryebashkiaku djallëzor Humdinger! Ky vrapues kart...