Të tjerët

Në gjendje
299 Lekë 239 Lekë
Ju kurseni: 60 Lekë (Përfshirë taksat)
Kabllo energjie për pajisje të tilla si radio, blu ray dhe luajtës DVD, adaptorë laptopë, kompjuterë dhe më shumë. Nga Shuko Euro plug mashkull në C7 femëror, i përshtatshëm për aplikime të shumta me gjatësi 1.5 metra dhe ngjyrë të zezë. Ky kabllo përdoret kryesisht për të lidhur një përshtatës...
Në gjendje
599 Lekë 539 Lekë
Ju kurseni: 60 Lekë (Përfshirë taksat)
Ngjarjet e mëdha janë në pritje për momentin, por ka shumë mundësi argëtimi, prandaj bëni pak zhurmë me Multi Color Groan Tube Noisemaker. Kur e ktheni këtë prodhues zhurmash për festa për fëmijë dhe të rritur, lëshon një tingull qesharak rënkimi. Janë të lehta, të sigurta dhe mjaft të zhurmshme...
Jashtë stokut
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
Tasti i lojërave me tela kontrollues me dridhje të dyfishtë Levë loje tastierë lojërash Joypad për PC Dy motorë të dyfishtë për dridhje. Uluni rehat larg televizorit dhe shijoni lojën tuaj. Kontrolluesi me tel ju lejon të përdorni kontrolluesin pa pasur nevojë të shqetësoheni kurrë për...
Jashtë stokut
1.299 Lekë 1.169 Lekë
Ju kurseni: 130 Lekë (Përfshirë taksat)
Përgatituni për përsëritjen e radhës të UNO klasike: UNO FLIP!. Është loja që ju e dini, plus kthesa të reja emocionuese - si një kuvertë e dyanshme, karta speciale FLIP dhe penallti më të ashpra - që i japin lojës klasike një avantazh konkurrues. Ka një "Anë e lehtë" në kuvertë, e cila luan si...
Jashtë stokut
159 Lekë 143 Lekë
Ju kurseni: 16 Lekë (Përfshirë taksat)
Kartat e lojës të veshura me plastikë Përfshijnë: Një grup letrash, madhësia e kartës: 62, 5 x 88 mm