Super Ofertat e Vitit të Ri (Promovimi ka skaduar)

Super Ofertat e Vitit të Ri me Zbritje Ekstra dhe duke filluar me 0% interes!

✅Çmimet më të mira në treg
✅Produkte 100% Origjinale
✅Markat më të njohura
✅Transport ekspres - 1-4 orë në Tiranë
✅Këstet më të lira mujore

Periudha e promocionit: nga 15.12.2023 te 29.02.2024

Në gjendje
59.990 Lekë 37.990 Lekë
Ju kurseni: 22.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi Ean : 2074141823079 Garancia normale : 24 Marka : FUEGO Gjeresia : 59.5 Lartesia : 85 : Numri i xhirove te centrifugimit : 1200 rpm Kapaciteti thares : - Kapaciteti Lares : 10...
Në gjendje
59.900 Lekë 29.990 Lekë
Ju kurseni: 29.910 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i televizorit inteligjent TV 50 Fuego 50ELU620ANDT LED 4K Ultra HD – Ku spektakolari takohet me argëtimin inteligjent! Vizuale kinematografike 4K Ultra HD: Zhytuni në një botë me pamje vizuale 4K Ultra HD që të lënë pa frymë në ekranin e gjerë LED 50 inç. Çdo skenë merr jetë me...
Në gjendje
125.000 Lekë 97.990 Lekë
Ju kurseni: 27.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kondicioner me mur të ndarë me inverter me klasë energjie deri në A +++. PËRPARËSITË DHE PËRFITIMET Gaz ftohës R32 Klasa e energjisë deri në A +++ Teknologjia 2D INVERTER E përputhshme me ARISTON CLIMA R32 Wi-Fi KIT opsional Funksioni i memories Funksioni BOOSTER Sensori...
BrandAriston BTU18000
Në gjendje
112.990 Lekë 68.990 Lekë
Ju kurseni: 44.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - Elektra MODELI - ET-75UHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 75 REZOLUCIONI - 3840x2160 MARRESI INTEGRUAR - DVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM SMART TV - Po SISTEMI OPERATIV - VIDA WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - Sheshte MODULI - CI...
BrandElektra Display diagonal75"
Në gjendje
64.990 Lekë 44.990 Lekë
Ju kurseni: 20.000 Lekë (Përfshirë taksat)
6 Disqet me lëvizje direkte Lani si duart tuaja Falë 6 Motion Direct Drive, tavani i makinës larëse lëviz në 6 drejtime të ndryshme sipas programit të zgjedhur të larjes, duke garantuar rezultate të përsosura pastrimi, sikur të laheshit me duar. Shikoni videon e plotë...
BrandLG Kapaciteti8KG
Në gjendje
64.990 Lekë 42.990 Lekë
Ju kurseni: 22.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i frigoriferit MIDEA MDRB489FGE02O: Ftohje me efikasitet energjetik me stil Ngrini kuzhinën tuaj me frigoriferin MIDEA MDRB489FGE02O, një përzierje harmonike e kapacitetit, efikasitetit të energjisë dhe dizajnit bashkëkohor. Me kapacitetin e tij mbresëlënës prej 330 litrash,...
AntiBacterialYes Bombol me vrimë nxjerrëse e ujitnr
Në gjendje
11.990 Lekë 8.499 Lekë
Ju kurseni: 3.491 Lekë (Përfshirë taksat)
NGROHES FELSENI ME 13 FLETË Fuqia deri në 2500 W
Në gjendje
21.990 Lekë 14.990 Lekë
Ju kurseni: 7.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Kapaciteti: 80 L Modeli: Elektrik Klasa e energjisë: C Lidhja fleksibël e tubit: 1/2" Madhësia: 76x43x48 Temperatura maksimale e ujit: 80°C Vendosja: Vertikale Tensioni: 220 V Fuqia: 2000 W Marka: Ariston Presioni: 8 bar
Në gjendje
27.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Thithësit e lagështirës Thith 100% lagështi dhe pastron ajrin duke ju bërë të ndiheni sikur jeni në natyrë. Ideale për parandalimin e mykut. Dehumidifikues portativ me një dizajn tërheqës që garanton performancën më të mirë për sa i përket lehtësisë së përdorimit. Ariston Thermo DEOS...
Në gjendje
99.990 Lekë 74.990 Lekë
Ju kurseni: 25.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: LG MODELI: F4WR510SBM LLOJ ngarkues i përparmë KAPACITETI LARJE: 10.0 kg SPIN-RPM: 1400 m/min INVERTERMOTOR PA RRIP ДА KONSUMI I PENDUAR I ENERGJISË: 47 kWh PERCYC I KONSUMIT TË UJIT: 52 L KLASA E EMISIONIT TË ZHURMAVE:A NIVELI I ZhURMËS: 71 PROGRAMI STEAM: PO KLASA E...
BrandLG Kapaciteti10 kg
Në gjendje
7.990 Lekë 5.000 Lekë
Ju kurseni: 2.990 Lekë (Përfshirë taksat)
Numri i aksesorëve : - Kapaciteti : 1,5 litra Materialet e duhura : Xham Marka : FUEGO Tipi : TAVOLINE Fuqia : 800 W Ngjyra : Gri Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje : - Garancia normale...
Në gjendje
12.589 Lekë 6.990 Lekë
Ju kurseni: 5.599 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: FUEGO Shtrydhese per kokerr te plote te frutes: JO Fuqia shtrydhese (Watt): MANUALE Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes: - Gote shtese per lengun: JO Kapaciteti i gotes se lengut: - Pjeset mund te lahen ne lavastovilje: JO Nivelet e fuqise: - Ngjyra: E zeze / Gri Garancia normale: 12 Kodi Ean: 8681267800378
BrandFuego NgjyraGri
Në gjendje
11.990 Lekë
(Përfshirë taksat)
Marka : FUEGO Fuqia (Wat) : - Materialet dhe depozitat : Jo ngjites Kapaciteti i depozitave (Litra) : 5 E lashme ne lavastovilje : - Komandimi : Elektronikë Butoni AKTIV/FIKUR : Po Depozite e levizshme :...
Në gjendje
165.000 Lekë 119.990 Lekë
Ju kurseni: 45.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Kodi i njësisë së brendshme: AG2Eco -24NXD0-I Kodi i njësisë së jashtme: AG2Eco-24N8D0-O Rendimenti nominal Btu / h: 24000 Klasa e Energjisë së Ftohjes: Një ++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e ngrohtë): Një +++ Klasa e Energjisë së Ngrohjes (Zonë e Mesme): A +
BrandMidea BTU24000
Në gjendje
13.490 Lekë 7.990 Lekë
Ju kurseni: 5.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka : FUEGO Presioni : 15 bar Fuqia : 1200 W Kapaciteti : 1,8 litra Funksionimi : Elektronik / Mekanik Depozite per vitin e kafese : Po Bluares kafeje : Po Depozite e levizshme : Po Aksesore...
Në gjendje
160.000 Lekë 109.990 Lekë
Ju kurseni: 50.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: Haier BTU: 24000 Kapaciteti ftohës (btu/h): 7.500 - 29.000 Kapaciteti i ngrohjes (btu/h): 8.180 - 32.410 Klasa energjetike: Α+++ I gjithë inverter DC Standardi WiFi R32 ftohës eko Teknologjia ultraviolet e tipit C - atmosferë e pastër pa baktere dhe viruse (...
BrandHaier BTU24000
Në gjendje
3.590 Lekë 1.990 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka : FUEGo Kapaciteti : 1.7 Litra Fuqia : 2200 W Materiali : Inoks Pa kabell : Po Indikator per nivelin e ujit : Po Baze e rrotullueshme : Po Garancia normale : 12 Kodi Ean : 7900000133353
BrandFuego Kapaciteti1.5L
Në gjendje
13.900 Lekë 9.490 Lekë
Ju kurseni: 4.410 Lekë (Përfshirë taksat)
MADHESIA E EKRANIT 32'' TEKNOLOGJIA E PANELIT LED REZOLUCIONI HD (1366 x 768) FREKUENCA 100 Hz KONTRASTI Dinamik DEKODERI DVB-T2 HDMI 2 USB 1 PORTAT VGA SCART PO
Në gjendje
82.990 Lekë 54.900 Lekë
Ju kurseni: 28.090 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjeresia: 60 Lartesia: 186 Thellesia: 61 Marka: LG Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I POSHTEM Ngjyra/Materiali: INOX Lloji i ftohjes: ME AJER Kapaciteti gjithsej: 341 Zona e Freskise: PO Nderrimi i hapjes se deres: - Paneli i kontrollit: Elektronik Opsione Ekstra: Diagnoza e zgjuar Klasi i energjisë: E Mbrojtja e ushqimeve: Multi air-flow Opsioni i pushimeve: Alarm tek dera Ndricimi i brendshem: LED Ftohje e shpejte: PO Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi): 107 / 234 Kompresori: Kompresor Linear Inverter Niveli i zhurmes (dBa): 36 Tipi i vendosjes: Qendrim i lire Permasat (Gj x L x Th) (cm): 59,5 x 186 x 61 Materiali i rafteve: Xham Garancia normale: 24 Kodi Ean: 8806091013750
BrandLG Kapaciteti i Ngriresit107 L
Në gjendje
180.000 Lekë 127.990 Lekë
Ju kurseni: 52.010 Lekë (Përfshirë taksat)
MONO - SPLIT NJESI TOKESORE Marka: HAIER Modeli : KONSOLE DIZAJNI I RI Kodi: AC50S2SG1FA/1U25S2SM1FA Kapaciteti ftohes nom. 5.0 kW, kapaciteti ngrohet 5.8 kW, Klasi i energjisë : A+++ / A++ Niveli i zhurmes max. :44 dB(A) Prurja e ajrit MAX : 880 m3/h Pesha : 26 / 35.7 kg Dimensioni (I / O) (WxDxH): 1000x230x680 / 820x305x643 mm WiFi: Po BTU: 1800
BrandHaier BTU18000
Shfaq një produkt tjetër 20
AntiBacterial
BTU
Built in Wifi
Campaign
Cold Storage Volume
Color
Depth

 – 

  • 550
  • 5400
Digital signal format system
Display diagonal
Display resolution
Display technology
energy consumption
Energy efficiency class
Ethernet LAN
HDMI
HDMI ports quantity
Height

 – 

  • 850
  • 14300
Klasi Energjise ne Ftohje
Klasi Energjise Ngrohje
Lloji
Lloji i Frigoriferit
Motorri
No Frost
Operating system installed
Operating system version
Paisja Brendshme
Siperfaqja e Mbulimit
Temperatura e operimit
Total volume
Width

 – 

  • 550
  • 5500
WiFi
Brand
    Shfaq të gjitha (19)
Cmimi

Lekë  –  Lekë

  • 1190Lekë
  • 127990Lekë
Vendor
Kapaciteti