MSI

Në gjendje
110.577 Lekë
(Përfshirë taksat)
RAM 16GB DDR4 PROC-I7 GEN10 SSD 512GB GRAF-GTX 1650 DISP 15.6"
BrandMSI StatusiNew
Jashtë stokut
308.247 Lekë 262.008 Lekë
Ju kurseni: 46.239 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Notebook MSI 9S7-17L322-448 512 GB SSD 8 GB RAM i7-12700H 17.3" me një çmim të pamposhtur . Ekrani: 17.3" Lloji: DDR4 Plotesisht HD SSD...
BrandMSI StatusiNew
Jashtë stokut
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)