Microsoft

Në gjendje
8.499 Lekë 7.649 Lekë
Ju kurseni: 850 Lekë (Përfshirë taksat)
4 NDRYSHON GJITHÇKA. Sezonet dinamike ndryshojnë gjithçka në festivalin më të madh të automobilave në botë. Shkoni vetëm ose bashkohuni me të tjerët për të eksploruar Britaninë e bukur dhe historike në një botë të përbashkët të hapur. Mblidhni, modifikoni dhe drejtoni mbi 450 makina. Garoni,...
Në gjendje
8.399 Lekë 7.559 Lekë
Ju kurseni: 840 Lekë (Përfshirë taksat)
Seria legjendare Halo rikthehet me fushatën më të madhe Master Chief ndonjëherë dhe një përvojë inovative me shumë lojtarë pa pagesë. Halo Infinite ofron një përvojë të shkëlqyer të lojërave midis Xbox One dhe familjes së re të konsolave, me grafikë mahnitëse 4K dhe lojë të shkëlqyer...
Në gjendje
9.999 Lekë 8.999 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Drejtoni ekspedita marramendëse nëpër peizazhet e botës së hapur të gjallë dhe gjithnjë në zhvillim të Meksikës me aksion të pakufishëm dhe argëtues ngarje në qindra makina më të mëdha në botë. Eksploroni një botë me kontrast dhe bukuri mahnitëse. Zbuloni shkretëtira të gjalla, xhungla të...
Në gjendje
8.399 Lekë 7.559 Lekë
Ju kurseni: 840 Lekë (Përfshirë taksat)
Aventura juaj përfundimtare në Horizon ju pret! Eksploroni peizazhe të gjalla të botës së hapur të Meksikës gjithnjë në ndryshim. Argëtim i pakufizuar ngarje me qindra makina më të mira në botë. Drejtoni ekspedita të lë pa frymë përmes peizazheve të botës së hapur të Meksikës, në ndryshim të...
Në gjendje
3.499 Lekë 3.149 Lekë
Ju kurseni: 350 Lekë (Përfshirë taksat)
Mbani të qarta komunikimet tuaja në lojë me kufjet e bisedës Xbox One. Dëgjo miqtë dhe armiqtë në audio dixhitale të pastër kristal me brez të gjerë. Hidhni një vështrim më të afërt Mbani të qarta komunikimet tuaja në lojë me kufjet e bisedës Xbox One. Dëgjo miqtë dhe armiqtë në audio...
Në gjendje
1.999 Lekë
(Përfshirë taksat)
Përfitoni nga veçoritë e shkëlqyera si dizajni i dyfishtë dhe qëndroni në krijimtarinë tuaj maksimale pa zbrazur portofolin tuaj. Me këtë maus, mund të mbështeteni në teknologjinë optike dhe një dizajn me tre butona për kontroll të qetë dhe të saktë. Përdorni rrotën e lëvizjes për navigim të...
Në gjendje
9.499 Lekë 8.549 Lekë
Ju kurseni: 950 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni dizajnin e modernizuar të Xbox Wireless Controller, me sipërfaqe të skalitura dhe gjeometri të rafinuar për rehati të shtuar gjatë lojës. Luaj me valë ose përdor kabllon 9' Usb-c të përfshirë për një përvojë lojrash me tela. Qëndroni në objektiv me një jastëk hibrid d dhe dorezë me...
Në gjendje
999 Lekë 899 Lekë
Ju kurseni: 100 Lekë (Përfshirë taksat)
Përshkrim. Kinect Wall Mount është zgjidhja ideale për televizorët me panele të sheshta të montuara në mur dhe gjithashtu projektorët e teatrit në shtëpi. Aparati i montimit i lejon Kinect-it të rrotullojë 30-gradë të plota të devijimit. Pllaka mbuluese e përfshirë lejon që kllapa të fshihet.
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni dizajnin e modernizuar të Xbox Wireless Controller, me sipërfaqe të skalitura dhe gjeometri të rafinuar për rehati të shtuar gjatë lojës. Kapni dhe shpërndani pa probleme përmbajtjen me një buton të dedikuar Share. Çiftoni shpejt me, luani dhe kaloni midis pajisjeve duke përfshirë Xbox...
Në gjendje
8.499 Lekë 7.649 Lekë
Ju kurseni: 850 Lekë (Përfshirë taksat)
Kjo tastierë e lakuar e bukur, e miratuar nga ergonomistët ju inkurajon të përdorni një qëndrim më natyral që rreshton krahët, kyçet dhe duart tuaja për rehati më të madhe. Me një lidhje të besueshme me valë, mund të eliminoni rrëmujën dhe të punoni nga kudo në dhomë—deri në 30 metra larg....
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Sea of Thieves ofron përvojën thelbësore të piratëve, nga lundrimi dhe lufta deri te eksplorimi dhe plaçkitja - gjithçka që ju nevojitet për të jetuar jetën e piratëve dhe për të krijuar legjenda krejtësisht të reja. Pa role të caktuara, ju keni liri të plotë për t'iu qasur botës dhe lojtarëve...
Jashtë stokut
39.999 Lekë 35.999 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Shijoni një përvojë të nivelit të lartë të lojërave me këtë konsolë Microsoft Xbox One S. Ai përmban një procesor grafik të fuqishëm për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme vizuale. Ky luajtës Blu-ray Xbox One S 4K është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyer për mediat shtëpiake. Mund ta lidhni me...
Jashtë stokut
41.499 Lekë 37.349 Lekë
Ju kurseni: 4.150 Lekë (Përfshirë taksat)
Me paketën Midnight Drive për Fortnite mund të personalizoni avatarin tuaj me veshjen Dark Skully, Dark Skully Satchel Back Bling, Dark Pickaxe Spaccator, 1000 V-Buck për t'i shpenzuar në artikujt e zgjedhur në Fortnite's Battle Royale dhe shumë më tepër. Shtesat e Rocket League përfshijnë...
Jashtë stokut
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni dizajnin e modernizuar të Xbox Wireless Controller – Carbon Black, , që paraqet sipërfaqe të skalitura dhe gjeometri të rafinuar për rehati të shtuar gjatë lojës. Qëndroni në objektiv me një jastëk hibrid D dhe dorezë me teksturë në këmbëzet, parakolpët dhe kutinë e pasme. Regjistroni...
Jashtë stokut
16.454 Lekë 13.163 Lekë
Ju kurseni: 3.291 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Laps optik Microsoft Surface Pen Bluetooth Black me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji i baterisë: AAAA Përputhshmëria: Laptop Tabletë Ngjyra:...
BrandMicrosoft StatusiNew
Jashtë stokut
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Qëndroni në objektiv me jastëkun hibrid D, dorezën me teksturë te këmbëzat, parakolpët dhe kasën e pasme. Lidhni çdo kufje të përputhshme me folenë 3,5 mm të kufjeve audio. Përfshin teknologjinë Xbox Wireless dhe Bluetooth për lojëra me valë në Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Windows 10...
Jashtë stokut
9.499 Lekë 8.549 Lekë
Ju kurseni: 950 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni dizajnin e modernizuar të Xbox Wireless Controller, me sipërfaqe të prera dhe gjeometri të rafinuar për më shumë rehati gjatë lojës. Lidhni deri në 8 kontrollues Wireless Xbox njëkohësisht dhe luani së bashku me valë në kompjuterët Windows 10 me përshtatësin e përfshirë Xbox Wireless....
Jashtë stokut
36.865 Lekë 31.335 Lekë
Ju kurseni: 5.530 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Tastierë Microsoft 8X8-00052 Qwerty spanjolle me një çmim të pakrahasueshëm. Lloji: Touchpad Tastierë Ngjyra: Blu Karakteristikat: Touchpad...
BrandMicrosoft StatusiNew
Jashtë stokut
284.989 Lekë 242.241 Lekë
Ju kurseni: 42.748 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Notebook Microsoft SURFACE PRO 8 i5-1145G7 256 GB SSD 13" 16 GB LPDDR4X me një çmim të pakrahasueshëm. Ekrani: 13" Lidhshmëria: WiFi Bluetooth...
BrandMicrosoft StatusiNew
Jashtë stokut
36.789 Lekë 31.271 Lekë
Ju kurseni: 5.518 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT-së dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini tastierë Microsoft 8X8-00032 me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E kuqe Gjuha: spanjisht Tastiera: QWERTY Lloji: Tastierë me tastierë me...
BrandMicrosoft StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 3