LOL Surprizë

Në gjendje
7.500 Lekë 6.000 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
7.000 Lekë 4.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
LOL Surprise - Glitter Station, një lodër unike për të transformuar dhe personalizuar kukullat dhe kafshët tuaja LOL sa herë që dëshironi. Ju mund të krijoni një karakter të ri! Perfshin kukull ekskluzive Lol dhe aksesore te tjere.
Në gjendje
3.100 Lekë 2.300 Lekë
Ju kurseni: 800 Lekë (Përfshirë taksat)
-LOL PRESENT CONFETTI -Lol Surprise Confetti prezent është topi i ri i kukullave Lol Surprise. -Lindur nga bashkimi i 2 sukseseve të mëdha të së kaluarës: Konfetet e Lol Surprise pops dhe Lol Surprise nën mbështjellje! -Përmban 15 surpriza, shumë konfeti dhe një unboxing unik....
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Unbox dhuratën e përsosur, duke përfshirë një kukull Miss Partay edicion i limituar  dhe qenushi i saje, Partay Puppay. -Çdo paketë vjen e mbështjellë tashmë në një paketë përrallore dhuratash me hark dhe etiketë. -Unbox modat dhe aksesorët e fshehur në konfeti dhe surpriza rëre. -Lani...
Në gjendje
24.000 Lekë 15.000 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
- Lajme mahnitëse! -Qendra B.B. dhe Uptown Girl janë secila duke hapur një dyqan pop-up në qytet, por ata kanë nevojë për ndihmën tuaj! -E gjithë familja e tyre, kafshët shtëpiake dhe modelet e ashpra për dyqanet fshihen rreth qytetit duke pritur të mos kujtohen. -Ndiqni...
Në gjendje
6.000 Lekë 5.000 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Unbox LOL Surprise OMG Series 4 kukulla e modës Spicy Babe me 20 surpriza. Spicy Babe ka tipare mahnitëse, flokë të bukur dhe stilin e saj përrallor.
Në gjendje
1.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Cante shkolle per femijet tuaj me personazhet e preferuar Lol Surprise
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Bëhuni gati për një eksperiencë emocionuese çboksimi me LOL Surprise Color Change Bubbly Surprise - Portokalli! Zbuloni një kukull ekskluzive LOL Surprise dhe kafshë shtëpiake të fshehura brenda një surprize me flluska në formë zemre. Shtoni ujë në zemër dhe shikoni se si merr gaz dhe ndryshon...
Në gjendje
700 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
  Hyni në botën e LOL me një hap vallëzimi. Mblidhni të gjitha kukullat absolutisht unike OMG dhe praktikoni stilet e tire të vallëzimit. Ato kanë veshje të bukura dhe mahnitëse dhe aksesorë të modës të paketuara në kuti . Në kuti, së bashku me kukullën, ka 15 surpriza...
Në gjendje
9.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
  Clubhouse përmban 7+ zona strehimi duke përfshirë një dhomë lojërash, zonë skateboard, oborr spanjol, dhomë filmi, dhomë gjumi dhe kuzhinë! Paloset, shfaqet dhe shndërrohet në një Klub të mobiluar plotësisht me 3 kate. Perfshin 40+ surpriza dhe 2 kukulla Lol.
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Kukullat me te preferuara per te voglat tuaja. Lol surprise kane nje kukull ne brendesi te tyre dhe aksesore te ndryshem per te krijuar lojra te pafundme me to
Në gjendje
6.200 Lekë
(Përfshirë taksat)
Sunshine Gurl ka tipare mahnitëse, flokë të bukur dhe stilin e saj përrallor. Paketa gjithashtu bëhet një hapësirë ​​lojërash e ripërdorshme për Sunshine Gurl që të kontrollojë gjërat e saj Përfshin një kukull mode, veshje, këpucë, aksesorë, kuti kapele, furçë flokësh, çantë veshjesh,...
Në gjendje
5.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Një përvojë e paharrueshme e loja e LOL Surprise për të luajtur, shfaqur dhe ruajtur të gjitha kukullat tuaja LOL Surprise. -Me dorezë mbajtëse për ta bartur kudo. -Përfshin kukull ekskluzive. -Mblidhni, luani dhe transportoni. -Rekomandohet nga 4 vjec+    
Në gjendje
6.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
-Topi i ri Pearl Surprise nga L.O.L. përfshin brenda tij disa surpriza si; 6 topa surprizë me aksesorë, 1 kukull ekskluzive LOL, 1 kukull ekskluzive LIL Sister, 1 guaskë e ndezur, 1 guaskë ene për kukulla dhe shishe me të cilën mund të zbuloni nëse kukullat tuaja qajnë, pështyjnë apo urinojne....
Në gjendje
7.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
LOL Surprise Big BB (Big Baby), kukullat aq të dashura nga femijet tuaj. Hapni kutinë dhe kthejeni atë në një lojë. Tavolina, karrigia dhe sfondi i përfshirë janë pajisje shtesë për krijimin e një video zbavitëse . Ndihmoni kukullën tuaj të zbulojë të gjitha rrobat e fshehura...
Në gjendje
5.000 Lekë 3.500 Lekë
Ju kurseni: 1.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Në gjendje
25.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Prezantimi i LOL Surprise OMG Movie Magic Studios! Unbox 12 kukulla dhe 70+ surpriza OMG Movie Magic Studios sigurohet që të jeni gati për të filmuar me paketim që bëhet një studio filmi me 4 skena dhe një ekran të gjelbër kinemaje! Ajo vjen me 12 kukulla për t'u zhbllokuar duke përfshirë 2...
Në gjendje
1.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Në gjendje
3.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Unbox 10 aksesorë të mrekullueshëm të modës dhe flokëve për t'u përzier dhe përputhur ndërkohë që stiloni dhe luani me këta personazhe të adhurueshëm.
Shfaq një produkt tjetër 20