Kondicioner i bardhë bozhure (240 ml)

S4257346
2.345 Lekë
6.713 Lekë
(Përfshirë taksat) Ju kurseni: 4.368 Lekë
Në gjendje
Çmimi në pikë: 2345 pikë
14 days return right
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
Gjeni të ngjashme

Përshkrimi

  • Lloji: Kondicioner
  • Vetitë: Hidratuese

Dëshironi të përmirësoni imazhin tuaj dhe të nxirrni në pah bukurinë tuaj? Atëherë Kondicioneri i Bardhë Bozhure (240 ml) do t'ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja! Shijoni përfitimet dhe avantazhet e produkteve dhe aksesorëve të tjerë të parukierisë nga markat 100% origjinale .

Specifika

Brand
BigBuy Bukuri
Gjej të ngjashme

Reviews

Nuk u gjet asnjë koment

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Produkte të ngjashme
  • Shikuar së fundi
 
 
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase