Iute Offers

Elektronikë & Kamera

Në gjendje
17.990 Lekë 8.999 Lekë
Ju kurseni: 8.991 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI -ET-32HDV-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - 1366*768 MARRESI INTEGRUAR -DVB-T2/S2 PAL SECAM WIRELESS I INTEGRUAR - JO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI HDMI / USB - PO DALJE OPTIKALE -PO...
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM
Në gjendje
19.990 Lekë 10.990 Lekë
Ju kurseni: 9.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA SMART TV - Po MODELI - ET-W32HDFDS  LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 32 REZOLUCIONI - HD 1366*768 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SISTEMI OPERATIV - ANDROID  WIRELESS I INTEGRUAR - PO TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI;...
BrandElektra Display diagonal32"
Në gjendje
35.990 Lekë 16.990 Lekë
Ju kurseni: 19.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA - ELEKTRA MODELI - ET-43FHDVS-T2S2 LLOJI I PANELIT - LED MADHESIA E PANELIT - 43 REZOLUCIONI - 1920*1080 MARRESI INTEGRUAR - DVB-T2/C/S2 SMART TV - PO SISTEMI OPERATIV - ANDROID 13.0 WIRELESS I INTEGRUAR - Po TIPI PANELIT - SHESHTE MODULI - CI...
BrandElektra Diagonalja e shfaqjes43
Në gjendje
22.990 Lekë 10.999 Lekë
Ju kurseni: 11.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin si kurrë më parë me TV 32 Fuego 32EL610ANDT 32" LED HD Smart TV – Porta juaj për shikimin inteligjent dhe me definicion të lartë! Pamje të gjalla HD: Zhytuni në pamjet mahnitëse HD në ekranin e qartë LED 32 inç. Pavarësisht nëse jeni duke ndjekur shfaqjet tuaja të...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes32"
Në gjendje
18.900 Lekë 13.900 Lekë
Ju kurseni: 5.000 Lekë (Përfshirë taksat)
TELEVIZOR AXEN AX32DOT13 | TV 32" LED HD ANDROID HD - 1366 x 768p Skeda Teknike MARKA AXEN MODELI AX32 PANELI LED MADHESIA E EKRANIT 32 REZOLUCIONI HD - 1366 x 768p KONTRASTI MEGA KONTRAST SMART PO SISTEMI...
BrandSëpata Display diagonal32"
Në gjendje
26.000 Lekë 17.990 Lekë
Ju kurseni: 8.010 Lekë (Përfshirë taksat)
Emer/Model HP PROBOOK 640 G2 Përpunues Bërthama I5 GEN6 Ram 16 GB DDR4 Magazinimi 256 GB SSD Grafika 8 GB TOT Garanci 6 MUAJ Markë HP SHPALL 14,1" FHD Statusi I PERDORUR 10/10
BrandHP RAM16GB
Në gjendje
51.000 Lekë 48.000 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ky nje produkt i perdorur ne gjendje perfekte. Ne cmim jane te perfshira: Karikues Origjinal Gomine mbrojtese Xham mbrojtes Garanci: 3 muaj!
BrandApple Kapaciteti256 GB
Në gjendje
34.990 Lekë 17.990 Lekë
Ju kurseni: 17.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni argëtimin në maksimum me televizorin inteligjent 43 Fuego 43EL610ANDT 43" LED Full HD - Porta juaj drejt një bote shikimi plot gjallëri! Vizuale të gjalla Full HD: Zhytuni në një botë me pamje të shkëlqyera vizive Full HD në ekranin e gjerë LED 43 inç. Çdo detaj, ngjyrë dhe skenë...
BrandFuego Diagonalja e shfaqjes43"
Në gjendje
74.990 Lekë 43.990 Lekë
Ju kurseni: 31.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni shkëlqimin me televizorin inteligjent LED Elektra ET-65UHDVS-T2S2 65" 4K UHD. Qartësi mahnitëse 4K, veçori inteligjente, dizajn elegant—përmirësoni argëtimin tuaj sot!
BrandElektra Digital signal format systemDVB-S2/DVB-T2 PAL SECAM

Shtëpi & Kopshtari

Në gjendje
23.230 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ekspres kafeje me kapsul LEM-0610 Kompatibël me kapsula Kontenier uji i madh  3 butona  Sistem cilesor italian me pomp 20 bar Me funksion ruajtje energjie, fiket automatikisht 8 minuta pasi ka ndenjur stand by Fuqia : 1400W
Në gjendje
59.990 Lekë 37.999 Lekë
Ju kurseni: 21.991 Lekë (Përfshirë taksat)
teknike KOMPRESORI UNIVERSAL MATERIALI/NGYRA INOKS MARKA OCEAN MODELI CB NF 300 I A+ GARANCIA 60 MUAJ KAPACITETI 250 L KLAS ENERGJIE A+ NDRICIMI I BRENDSHEM LED NIVELI I ZHURMES 45 dB PANELI I KONTROLLIT ELEKTRONIK PERMASAT...
AntiBacterialYes BrandOcean
Në gjendje
31.990 Lekë 24.990 Lekë
Ju kurseni: 7.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA MIDEA KODI 6954903810676 MODELI MDRT294FGF02 TIPI I VENDOSJES GJENDJE TE LIRE TIPI I FRIGORIFERIT ME NGRIRJE SIPER KAPACITETI TOTALI 204 L KAPACITETI NGRIRES 40 L KAPACITETI FRESKUES 164 L LLOJI I FTOHJES ME NGRIRJE NGJYRA INOX MATERIALI INOX MATERIALI I RAFTEVE XHAM...
BrandMidea Kapaciteti i Ngriresit40 L
Në gjendje
18.990 Lekë 12.999 Lekë
Ju kurseni: 5.991 Lekë (Përfshirë taksat)
SISTEMI I FTOHJES Statik KURSIMI I ENERGJISE A KAPACITETI 80 L MATERIALI I RAFTEVE Xham KONTROLLI MEKANIKE DIMENSIONET (GJ x TH x L) 44 cm x 43 cm x 84 cm
BrandFelsen Lloji i FrigoriferitMinibar
Në gjendje
13.990 Lekë 9.990 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i frigoriferit Hoobart HBMF448W No Frost MiniBar - Ftohje kompakte, efikasitet maksimal! Përjetoni përzierjen e përsosur të komoditetit dhe teknologjisë moderne të ftohjes me frigoriferin Hoobart HBMF448W No Frost MiniBar. I projektuar për të përmbushur nevojat tuaja për...
BrandHoobart Lloji i FrigoriferitMinibar
Në gjendje
13.990 Lekë 9.990 Lekë
Ju kurseni: 4.000 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA : ELEKTRA KODI : 5301000553196 MODELI: EF-WM05010MWH KLASA E ENERGJISE : A+ KAPACITETI TOTALI: 39 L LLOJI I FTOHJES: NGRIRJE E LEHTE KONTROLLI: MEKANIK KOMPRESORI: NORMAL NGJYRA: E BARDHE NIVELI I ZHURMES (DBA): 42 dB PERMASAT: L 49.3 /GJ 47.4 /TH 44.6 CM GARANCIA: 24 MUAJ
BrandElektra Lloji i FrigoriferitMinibar
Në gjendje
64.990 Lekë 42.990 Lekë
Ju kurseni: 22.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i frigoriferit MIDEA MDRB489FGE02O: Ftohje me efikasitet energjetik me stil Ngrini kuzhinën tuaj me frigoriferin MIDEA MDRB489FGE02O, një përzierje harmonike e kapacitetit, efikasitetit të energjisë dhe dizajnit bashkëkohor. Me kapacitetin e tij mbresëlënës prej 330 litrash,...
AntiBacterialYes Bombol me vrimë nxjerrëse e ujitnr
Në gjendje
29.990 Lekë 19.999 Lekë
Ju kurseni: 9.991 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjeneral Marka: FUEGO Gjeresia: 58 Lartesia: 143 Thellesia: 55 Tipi i Frigoriferit: NGRIRES I SIPERM Ngjyra/Materiali: GRI / INOKS Lloji i ftohjes: ME AKULL Kapaciteti gjithsej: 217 Zona e Freskise: - Nderrimi i hapjes se deres: - Paneli i kontrollit: - Opsione Ekstra: JO...
AntiBacterialYes BrandFuego
Në gjendje
34.990 Lekë 23.990 Lekë
Ju kurseni: 11.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karakteristikat e produktit Statik | Totali Neto: 213 L | Fresk: 171 L | Ngrirje: 42 L | Ndricim Led | Klasi: A+ SISTEMI I NGRIRJES Statik SISTEMI I FTOHJES Statik KAPACITETI 312 L NDRICIMI Led DIMENSIONET (GJ x TH x L) 54 cm x 57 cm x 144 cm...
BrandHyundai Kapaciteti i Ngriresit42 L

Bebe dhe Fëmijë

Në gjendje
150.000 Lekë 115.000 Lekë
Ju kurseni: 35.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Karroce 3n1 Veloce Mon Amour Peg Perego Karrocë kompakte e miratuar që nga lindja deri në 22 kg peshë të fëmijës; Mbyllja është e shpejtë dhe super kompakte, Veloce, në fakt, hapet dhe mbyllet me njërën dorë dhe nga një kontroll i vetëm i centralizuar në dorezë, pa pasur nevojë të...
Në gjendje
140.000 Lekë 125.000 Lekë
Ju kurseni: 15.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Inglesina Electa Trio Cab është novacioni më i fundit nga Inglesina, një sistem modular i përbërë nga një karrocë e mrekullueshme, një karrocë të rehatshme dhe një ndenjëse komode makine, gati për të zbuluar, me stil dhe lehtësi, edhe vendet më të fshehura dhe magjike në qytet. Një...
Në gjendje
80.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroca e re Best Friend Pro është kombinimi i veçorive komode dhe elegante që e bëjnë atë të veçantë. Perdoret qe nga lindja deri ne 36 muaj. Ideal për të gjitha kushtet e motit , praktik dhe i lehtë për t'u vozitur falë rrotave krejt të reja, të gjitha të pajisura me amortizues...
Në gjendje
120.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Karroce Cybex Balios S 3n1 Seti perfshin : Portbebene e cila perdoret vetem me fytyre nga nena 0-6 muaj Seggiolino- 0-13 kg , vendoset ne strukture dhe ne makine Passegino- 6-36 muaj ( 22kg)- eshte e kthyeshme nga te dyja anet, ka pozicion shtrirje  ne rast se bebbin e ze gjumi Pezullim i...
NgjyraGri
Në gjendje
19.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Soxholino sistem isofix, rrotullim 360 grade dhe kend shtrirje. Isofix- soxholino fiksohet ne sediljen e makines me ane te kapseve te posacme qe soxholino ka, pa qene nevoja per te perdorur rripin e sigurimit te makines per te fiksuar soxholinon. Cka e ben montimin e soxholinos shume te...
Në gjendje
99.000 Lekë 75.000 Lekë
Ju kurseni: 24.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Ne oferte me nje SUPER cmim  Karroca Cam Techno Soul 4 season Col. 727/728/729 -E pershtatshme per femije nga 0-36m - Koshi 0-6m; - Karroca 6-36m; - Ndenjese makine 0-13kg; - Cante.
Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...
Në gjendje
25.000 Lekë 12.500 Lekë
Ju kurseni: 12.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Seggiolino Viaggiosicuro Isofix 9-18 kg ne super oferte ne 4 ngjyra E butë dhe ofron rehati për fëmijën në një udhëtim të gjatë. Mbështetësi i shpinës siguron pozicionin optimal për fëmijën tuaj. I përshtatshëm për fëmijët e moshës 1 vjeç, 9-18 kg. Siguria garantohet nga rripat e...
Në gjendje
10.000 Lekë 8.000 Lekë
Ju kurseni: 2.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Seggiolino Auto X2 ?sht? nj? ndenj?se p?r f?mij? n? makin? q? mund t? p?rdoret p?r f?mij? q? peshojn? mbi 9 kg. Disponon rripa t? sigurimit dhe p?rshtat?s. Mosha e p?rdorimit: 9-36 kg/gr 1,2,3

Mobilje

Në gjendje
46.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat druri per femije  Pjeset mbrojtese te krevatit jane te nderthurura me shirita druri si dhe jane me dy nivele lartesie sipas deshires Kjo ju ndihmon te vendosni lehtesisht femijen ne krevat  Eshte me kater rrota ku dy prej te cilave kane sistem frenimi Me dizanj te...
Në gjendje
24.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat per Femije Ciak White nga Pali me anet e luajtshme ne dru ahu (per stabilitet me te mire eshte e keshillueshme qe te fiksoni nje nga te dy anet), baza prej druri te? ahut, Kit Prima Nanna, rrjet i rregullueshem me dy pozicione: pozita e siperme lejon qasje me te lehte tek nena gjate...
Në gjendje
41.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat me material druri per femijet. Pjesa mbrojtese e krevatit e cila eshte e ndertuar me shirita druri dhe bazamenti ku vendoset dysheku jane te levizshem. Kjo ju ndihmon te ta vendosni lehtesisht femijen ne krevat. Krevati ka permasa 133 x 72 x 101 cm Eshte i pershtatshem per...
Në gjendje
38.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Freedom është koleksioni i ri i Pali, i frymëzuar nga projekti arsimor Montessori bazuar në konceptin e lirisë. Sipas kësaj metode është e rëndësishme që fëmija të jetë në gjendje të lëvizë brenda një mjedisi të personalizuar dhe që ta lejojë atë të jetë i pavarur në aktivitetet e tij;...
Në gjendje
33.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat druri i firmes Picci Krevati disponon 3 nivele montimi Eshte i pajisur me sirtar te poshtem te bollshem Materiale atoksike  dhe te testuara kunder alergjive Distanca ndermjet derrasave anesore sipas standardeve te sigurise Krahet anesor jane te veshur me material kunder...
Në gjendje
40.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevati Daisy është krijuar për praktike dhe për t'i bërë gjumin sa më të rehatshëm fëmijëve tuaj. Distanca e anëve, më pak se 6 cm, është projektuar për të garantuar sigurinë e fëmijës që fillon të lëvizë në krevat fëmijësh duke shmangur çdo rrezik. Falë edhe sistemit "Pratico...
Në gjendje
90.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Culla Lab nga Pali është djepi i ri që mund të shndërrohet në dy kolltuqe ose në një krevat fëmijësh nëpërmjet një kompleti opsional të transformueshëm që përfshin zgjatime dhe dyshek përkatës. DJEPI BABY PALI LAB I PERSHTATSHEM NGA 6 MUAJ DERI DERI RRFTH 4 VJEÇ. Krevati Pali Lab, si...
Në gjendje
42.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Krevat Moon bianco i markes Pali eshte 100% druri,me dy nivele montimi,me nje sirtare me dy ndarje,rrota levizese me frenim nga njera ane. Njeri krah anesore i krevatit mund te zhvendose si mundesi per ta ngjitur afer krevatit te prinderve. Perdoret nga mosha 0-5 vjec...
Në gjendje
28.000 Lekë 22.000 Lekë
Ju kurseni: 6.000 Lekë (Përfshirë taksat)
-Koshi Maya i markes se Palit,eshte vendi ideal per te fjetur qetesisht bebet tuaja gjate 6 muajve te pare te jetes ose deri ne 9kg. - Falë pranisë së 2 dritareve rrjetë në anët, krevat fëmijësh gjithmonë është i ajrosur mirë dhe është e mundur që gjithmonë ta keni nën kontroll fëmijën....

Lodra & Lojëra

Në gjendje
5.500 Lekë
(Përfshirë taksat)
Triklist progresiv për fëmijët nga 15m+ Kornizë metalike, rrip sigurie, doreza prindërore e rregullueshme dhe e heqshme. Levizja e rrotave në pjesën e përparme qendron drejt, për të mos lejuar që pedaluesit të kthehen kur prindi po e shtyn garazhin. Pajisja e kyçjes së...