Ideale

Në gjendje
3.699 Lekë 3.329 Lekë
Ju kurseni: 370 Lekë (Përfshirë taksat)
Othello merr një minutë për të mësuar dhe një jetë për të zotëruar! Është loja e mirënjohur ndërkombëtarisht e strategjisë me dy lojtarë. Kapni dhe kapni kundërshtarin tuaj duke vendosur disqet tuaja në tabelë. “Sandwich” të paktën një nga pjesët e kundërshtarit tuaj për të kthyer diskun e tyre...
Age7+ BrandIdeale
Në gjendje
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
Vendosni aftësitë tuaja të përgjithshme të njohurive kundër njërit prej katër ndjekësve, gjenive të pamëshirshëm të kuizit të vendosur për t'ju ndaluar të fitoni me çdo kusht. Filloni duke iu përgjigjur pyetjeve të shpejta kundër kohës për të krijuar fondin tuaj të çmimeve. Tani merrni ato para...
Age8+ BrandIdeale
Në gjendje
2.799 Lekë 2.519 Lekë
Ju kurseni: 280 Lekë (Përfshirë taksat)
Lojë strategjike me dy lojtarë të mirënjohur ndërkombëtarisht. Tani me pjesë të zgjuara rrotulluese të cilat janë bashkangjitur në tabelën e lojës, nuk duhet të shqetësoheni kurrë për humbjen e një pjese përsëri. Kapni dhe kapni kundërshtarin tuaj duke vendosur disqet tuaja në tabelë. “Sandwich”...
Age7+ BrandIdeale
Në gjendje
3.699 Lekë 3.329 Lekë
Ju kurseni: 370 Lekë (Përfshirë taksat)
Doggie Doo-s i pëlqen ëmbëlsirat e tij, por kini kujdes…kur ai të lëkundet, ju merrni atë!
Age4+ BrandIdeale
Jashtë stokut
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Qoftë duke luajtur me familjen apo miqtë, përvoja e Rummikub është gjithmonë me ritme të shpejta, stimuluese dhe plot argëtim. Mashtroni kundërshtarët tuaj me strategji të lezetshme dhe lëvizje të mprehta. Çdo lojë është po aq e ndryshme sa kombinimi i shkronjave (kombinimet e shkronjave) që...
Age7+ BrandIdeale
Jashtë stokut
4.499 Lekë 4.049 Lekë
Ju kurseni: 450 Lekë (Përfshirë taksat)
Tetris Dual është një lojë strategjike e shpejtë kokë më kokë, tavolinë e bazuar në Tetris - një nga lojërat elektronike më të njohura të të gjitha kohërave. Objekti i lojës është krijimi i formave Tetrimino të shfaqura në ekranin LCD, duke i hedhur ato në rrjetin e lojës. Fitoni pikë duke...
Age6+ BrandIdeale
Jashtë stokut
4.299 Lekë 3.869 Lekë
Ju kurseni: 430 Lekë (Përfshirë taksat)
Revolucioni i Rubikut kombinon sfidën dhe argëtimin që do të prisni nga Cube origjinale në një version elektronik emocionues që shpërblen duart e shpejta dhe të menduarit e shpejtë! Është një rrotullim krejtësisht i ri në kubin numër 1 në botë! Përfshin gjashtë lojëra të ndryshme që kërkojnë...
Age6+ BrandIdeale