Gigabajt

Në gjendje
2.890 Lekë 2.294 Lekë
Ju kurseni: 596 Lekë (Përfshirë taksat)
120 GB, 2.5", SATA 6.0 Gb/s
Në gjendje
39.199 Lekë
(Përfshirë taksat)
GPU Gigabyte GeForce GTX 1650 OC 4 GB GDDR5 , 2x HDMI 1x DisplayPort , GV-N1650OC-4GD PERSHKRIM I DETAJUAR Motori grafik GTX 1650 Standardi i autobusit PCI Express 3.0 x16 OpenGL OpenGL 4.6 Memoria video 4 GB GDDR5 Ora e motorit 1710 MHz...
Në gjendje
37.999 Lekë 34.199 Lekë
Ju kurseni: 3.800 Lekë (Përfshirë taksat)
Jashtë stokut
38.008 Lekë 21.743 Lekë
Ju kurseni: 16.265 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Mini PC Gigabyte GB-BMCE-5105 N5105 Black me një çmim të pakrahasueshëm. Procesori: N5105 Ngjyra: E zezë Lidhjet: RJ45 x 1 DVI x 1 HDMI 2.0 x...
BrandGigabajt StatusiNew
Jashtë stokut
15.999 Lekë 14.399 Lekë
Ju kurseni: 1.600 Lekë (Përfshirë taksat)
PSU Gigabyte P850GM 850Watt, Full Modular, 80 PLUS Gold, GP-P850GM PERSHKRIM I DETAJUAR Watts 850 W Lloji i kabllit Modular i plotë Efikasiteti 80 plus AR Lidhës 1x 24-pin (20+4) - Motherboard 2x 8-pin (4+4) - CPU 4x 8-pin (6+2)...
Jashtë stokut
119.999 Lekë 107.999 Lekë
Ju kurseni: 12.000 Lekë (Përfshirë taksat)
GPU GigaByte GeForce RTX 3070 Ti 8 GB GDDR6 Gaming OC , 1x HDMI , 3x DisplayPort , GV-N307TGAMING OC-8G PERSHKRIM I DETAJUAR Motori grafik nVIDIA GeForce RTX 3070 Ti Standardi i autobusit PCI Express 4.0 x16 OpenGL OpenGL 4.6 Memoria video 8 GB GDDR6X...
Jashtë stokut
166.581 Lekë 100.593 Lekë
Ju kurseni: 65.988 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Monitor Gigabyte M32U-EK 32" UHD me një çmim të pakrahasueshëm. Ekrani: 32" Rezolucioni: UHD
BrandGigabajt StatusiNew
Jashtë stokut
13.999 Lekë 12.599 Lekë
Ju kurseni: 1.400 Lekë (Përfshirë taksat)
Motherboard ATX Gigabyte A520 AORUS ELITE Socket AM4 PERSHKRIM I DETAJUAR Linja e produktit ATX Socket CPU AM4 Çipset A520 Kujtesa 4x DDR4 deri në 128 GB Slots për zgjerim CPU: 1x PCIe x16 3.0 që funksionon në x16 Çipset:...
Jashtë stokut
64.999 Lekë 58.499 Lekë
Ju kurseni: 6.500 Lekë (Përfshirë taksat)
GPU Gigabyte EAGLE GeForce RTX 3060 12 GB GDDR6, 1xHDMI 3xDispalyPort, GV-N3060EAGLE-12GD 2.0 PERSHKRIM I DETAJUAR Motori grafik RTX 3060 Standardi i autobusit PCI Express 4.0 x16 OpenGL OpenGL 4.6 Memoria video 12 GB GDDR6 Ora e motorit 1777...
Jashtë stokut
6.819 Lekë 4.338 Lekë
Ju kurseni: 2.481 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Mouse Gigabyte AORUS M3 6400 DPI Black me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E zezë Gjatësia e kabllit: 1,8 m Teknologjia: Optike Faktori i...
BrandGigabajt StatusiNew