First Austria

Në gjendje
10.990 Lekë 8.490 Lekë
Ju kurseni: 2.500 Lekë (Përfshirë taksat)
Marka: AUSTRIA E PARË Shtrydhese per kokerr te plote te frutes: PO Fuqia shtrydhese (Watt): 800 Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutave: 1.5 L Gote shtese per lengun: JO Kapaciteti i gotes se lengut: 750 ml Pjeset mund te lahen ne lavastovilje: PO Nivelet e fuqise: 2 Ngjyra: E...
BrandFirst Austria NgjyraE zezë/Gri
Në gjendje
3.690 Lekë 2.490 Lekë
Ju kurseni: 1.200 Lekë (Përfshirë taksat)
MARKA AUSTRIA E PARË OZONI KODI 9003898565515 MODELI FA-5655-1 FUQIA (W) 1200 W PERQENDRUES AJRI PO DIFUZOR JO NIVELET E TEMPERATURAT 1 NIVELET E SHPEJTESISE 2 BUTON PER AJER TE FTOHTE PO JONIZER PO GARANCIA 12 MUAJ
Në gjendje
16.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Edhe kuzhinierët më të mëdhenj mund të marrin frymë lehtësisht: furra kompakte me një kohëmatës praktik 60-minutësh dhe një kapacitet prej 45 ose 60 litrash ju lejon të përgatisni disa pjata në të njëjtën kohë në katër lartësi rafti. Grini një pulë të shijshme në hellin rrotullues të përfshirë...
Në gjendje
12.000 Lekë
(Përfshirë taksat)
Nese deshironi qe te hani shendetshem edhe te sigurte, sigurisht asgje nuk do te krahasohej me gatimin qe do te benit vet. Buka nje vlere ushqim qe asnjehere nuk mungon ne tavolinat tona edhe per kete arsye konsumimi i madh i saj pranon qe edhe pergatitja te jete teper cilesore. Per kete ne ju...
Në gjendje
14.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Gatuani dhe piqni në të njëjtën kohë: mini furra e gjerë ofron teknologji moderne të konvekcionit deri në 230°C si dhe dy pjata të nxehta që funksionojnë individualisht. Piqni, piqni në skarë, pjekni, bukë të thekur - nxehtësia që qarkullon në mënyrë të barabartë e sjell çdo pjatë në përsosmëri...
Në gjendje
18.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Mini furrë TZS First Austria me pllaka të nxehta I gjithënshëm si një kuzhinë e vogël: mini furrë kompakte me dy gatimi. Gatim dhe pjekje në të njëjtën kohë: mini furra e bollshme ofron teknologji moderne të konvekcionit deri në 230 ° gradë, si dhe dy pjata të nxehta të operuara...
Në gjendje
15.990 Lekë 12.990 Lekë
Ju kurseni: 3.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Fuqia : 850 W Kapaciteti maksimal : 1250 g Nr.i funksioneve te gatimit : 12 Pjesa e gatimit : E levizeshme Opsione te tjera shtese : PO Garancia normale : 12 Kodi Ean : 9003898515237 Marka : AUSTRIA E...
Në gjendje
11.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
E gjitha në të zezë, me majë me veshje prej çeliku të pandryshkshëm, mini furra kompakte me ndriçim të brendshëm dhe kontroll pafundësisht të ndryshueshëm të temperaturës deri në 230° jo vetëm që duket mirë, por edhe kursen kohë dhe nerva gjatë gatimit. Piqni, piqni në skarë, pjekni, dolli -...
Në gjendje
15.790 Lekë
(Përfshirë taksat)
Ngjyra : E zeze Vendosja : Qendrim i lire Dimensioni (Gj x L x Th) (cm) : 40 x 56 x 35,5 Garancia normale : 12 Marka : AUSTRIA E PARË Funksionimi : Ngrohje Komandimi : Mekanik Kapaciteti (L) : 45...
Në gjendje
11.900 Lekë
(Përfshirë taksat)
Me nje ekran digital Tensioni 230 V Permasat e jashtme: 35x4x26cm Permasat e brendshme: 26x30x18.5 Lehtesisht e kombinueshme me kuzhinen tuaj vjen ne ngjyre gri
Në gjendje
1.790 Lekë 1.590 Lekë
Ju kurseni: 200 Lekë (Përfshirë taksat)
Me korent ose me bateri alkaline: Me korent Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Jo Koha qe mund te perdoret pa u qendruar ne korent: Koke e nderrueshme: Jo Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres: Po Indikator qe tregon...
Në gjendje
13.490 Lekë
(Përfshirë taksat)
Fuqia dalëse e mikrovalës: 800 W 23 litra Tavolinë qelqi Ø 270 mm 6 nivele fuqie Sinjali i përfundimit të gatimit Cilësimi i shkrirjes Timer manual 30 min Tërhiq derën e dorezës Emetimi i zhurmës ≤ 52 dB(A) Hyrja 1280 W Prodhimi 800 W
Jashtë stokut
13.690 Lekë 9.800 Lekë
Ju kurseni: 3.890 Lekë (Përfshirë taksat)
BrandFirst Austria NgjyraKafe