EDM

Në gjendje
2.634 Lekë 1.844 Lekë
Ju kurseni: 790 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp EDM Embeddable White 20 W 1500 Lm (6400 K) at the best price. Colour: White Material: Aluminium Power: 20 W Type of light: Cold Voltage: 240 V 220-240 V...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
8.098 Lekë 6.073 Lekë
Ju kurseni: 2.025 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mixer Tap EDM Cascais me çmimin më të mirë. Materiali: Çelik inox Tunxh Zinku Ngjyra: Argjend Përafërsisht. përmasat: 19 x 17,1 x 11,3...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
6.007 Lekë 4.505 Lekë
Ju kurseni: 1.502 Lekë (Përfshirë taksat)
If you are looking for new market trending items, we present the Torch EDM ABS 10 W ! Material: ABS Power: 10 W LED: 1 Approx. autonomy: 16 h Protection: IP20 Rechargeable: Yes Luminous flux: 350 lm Includes: Charger Range: 500 m Colour: Yellow Approx. weight: 300 gr
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
1.576 Lekë 1.103 Lekë
Ju kurseni: 473 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp EDM E27 10 W E 1100 Lm (6400K) at the best price. Type: Tubular Energy classification: E Power: 10 W Cap: E27 Voltage: 220-240 V Luminous flux: 1100 Lm...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
9.977 Lekë 7.483 Lekë
Ju kurseni: 2.494 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase Replacements EDM 33808,33809,33810,33811,33812, 33814 Accessories for ceiling fans at the best price. Type: Accessories for ceiling fans Replacements and accessories...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
8.055 Lekë 6.042 Lekë
Ju kurseni: 2.013 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mikser Tap EDM Getaria për dush me çmimin më të mirë. Materiali: Çelik inox Tunxh Zinku Ngjyra: Argjend Përafërsisht. përmasat: 21 x...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
3.169 Lekë 2.377 Lekë
Ju kurseni: 792 Lekë (Përfshirë taksat)
If you are looking for new market trending items, we present the Torch EDM ABS ! Type: Torch Material: ABS Protection: IP20 Colour: Yellow
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
18.988 Lekë 16.140 Lekë
Ju kurseni: 2.848 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të shtoni një prekje origjinaliteti në shtëpinë tuaj, do ta bëni këtë me lëkundjen e karriges lëkundëse Holder EDM . Materiali: Metal Ngjyra: Gri e errët Maks. Pesha e mbështetur: 120 kg Përafërsisht. dimensionet: 168 x 185 x 220 cm Lloji: Mbajtëse Lëkundje...
BrandEDM StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.619 Lekë 2.533 Lekë
Ju kurseni: 1.086 Lekë (Përfshirë taksat)
Peshore analoge EDM polipropileni (24 x 26 x 4 cm) është një produkt ekskluziv, me cilësi të lartë për kujdesin e trupit. Nëse jeni duke kërkuar për produktet më të mira të higjienës personale, produktet 100% origjinale EDM janë pikërisht ato që kërkoni. Ngjyra: E bardhe Materiali:...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
18.246 Lekë 14.596 Lekë
Ju kurseni: 3.650 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Hamak Bazë EDM me çmimin më të mirë. Materiali: Hekur Ngjyra: Gri e errët Maks. Pesha e mbështetur: 150 kg Përafërsisht. dimensionet: 93 x...
BrandEDM StatusiI Ri
Jashtë stokut
2.428 Lekë 1.700 Lekë
Ju kurseni: 728 Lekë (Përfshirë taksat)
If you like to take care of every detail in your home and own the latest products that will make your life easier, purchase LED lamp EDM E27 20 W E 2100 Lm (6400K) at the best price. Type: Standard Energy classification: E Power: 20 W Cap: E27 Voltage: 220-240 V Luminous flux: 2100 Lm...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
5.377 Lekë 4.033 Lekë
Ju kurseni: 1.344 Lekë (Përfshirë taksat)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with LED Wall Light EDM 16 W Polymer (4000 K) . Material: Polymer Plastic Energy classification: A Power: 16 W Luminous flux: 1100 Lm Colour temperature: 4000 K Approx. diameter: Ø 29 x 6 cm Type: LED Light...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
6.892 Lekë 5.168 Lekë
Ju kurseni: 1.724 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Mixer Tap EDM me çmimin më të mirë. Materiali: Çelik inox Tunxh Zinku Ngjyra: Argjend Përfshin: Përfshin aksesorët e montimit...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
2.676 Lekë 1.874 Lekë
Ju kurseni: 802 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini prizë elektrike EDM me kapak Gome 3500 W 250 V (4,8 mm) me çmimin më të mirë. Ngjyra: E zezë Materiali: Gome Fuqia: 3500 W Prodhimi: 3...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
6.378 Lekë 4.783 Lekë
Ju kurseni: 1.595 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Hamak EDM (140 x 260 cm) me çmimin më të mirë. Ngjyrë: Ngjyra të ndryshme Blu Përafërsisht. dimensionet: 140 x 260 cm Lloji: Hamak...
BrandEDM StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.585 Lekë 2.689 Lekë
Ju kurseni: 896 Lekë (Përfshirë taksat)
If you want to add a touch of originality to your home, you will do so with Garden Fence EDM Brown Bamboo (1,5 x 5 m) . Colour: Brown Material: Bamboo Approx. dimensions: 1,5 x 5 m Type: Garden Fence
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
2.457 Lekë 1.720 Lekë
Ju kurseni: 737 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini mbështjellës pambuku EDM 600/1 Black Raffia me çmimin më të mirë. Ngjyra: E zezë Materiali: Rafia Gjatësia: 420 m
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
16.300 Lekë 13.040 Lekë
Ju kurseni: 3.260 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Tap EDM Një kokë dushi me një çorape për të drejtuar rrjedhën me çmimin më të mirë. Materiali: Çelik inox Ngjyrë: Kromuar Argjendi...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
23.399 Lekë 19.889 Lekë
Ju kurseni: 3.510 Lekë (Përfshirë taksat)
If you are looking for household appliances at the best prices, don't miss the Ceiling Fan with Light EDM Egeo 60 W Chromed and a wide selection of small household appliances! Cap: E14 40 W x 2 Blade: 3 Colour: Chromed Voltage: 220-240 V 50 Hz Power: 60 W Approx. diameter: Ø 122 cm...
BrandEDM StatusiNew
Jashtë stokut
2.791 Lekë 1.954 Lekë
Ju kurseni: 837 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Stole të palosshme EDM 80 kg me çmimin më të mirë. Materiali: polipropileni Lloji: Karrige e palosshme Përafërsisht. dimensionet: 27 x 28 x 21...
BrandEDM StatusiNew
Shfaq një produkt tjetër 20