Lojërat EA

Në gjendje
9.599 Lekë 8.639 Lekë
Ju kurseni: 960 Lekë (Përfshirë taksat)
EA SPORTS™ FIFA 23 sjell lojën e botës në fushë, me teknologjinë HyperMotion2 që ofron edhe më shumë realizëm të lojës, si për meshkujt ashtu edhe për femrat në Kupën e Botës FIFA™, shtimin e ekipeve të klubeve të femrave, veçoritë e lojërave të kryqëzuara dhe më shumë....
Në gjendje
9.999 Lekë 8.999 Lekë
Ju kurseni: 1.000 Lekë (Përfshirë taksat)
Hyni në epokën e re të Formula 1 në EA SPORTS F1 22, videoloja zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 FIA 2022. Zbrisni vendin tuaj për një sezon të ri pasi makinat e ridizajnuara dhe rregullat e rishikuara ripërcaktojnë ditën e garës, testojnë aftësitë tuaja rreth Autodromit të ri...
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Përjetoni emocionin e shënimit të golave të mrekullueshëm në FIFA 14. Loja luhet ashtu si luhen ndeshjet e shkëlqyera të futbollit, me risi në lojën e vlerësuar me çmime që frymëzojnë tifozët të ndërtojnë lojën përmes mesfushës, duke diktuar tempin e një ndeshjeje. Ndjeni tensionin teksa...
Në gjendje
9.599 Lekë 8.639 Lekë
Ju kurseni: 960 Lekë (Përfshirë taksat)
EA SPORTS™ FIFA 23 sjell lojën e botës në fushë, me teknologjinë HyperMotion2 që ofron edhe më shumë realizëm të lojës, si për meshkujt ashtu edhe për femrat në Kupën e Botës FIFA™, shtimin e ekipeve të klubeve të femrave, veçoritë e lojërave të kryqëzuara dhe më shumë....
Në gjendje
8.799 Lekë 7.919 Lekë
Ju kurseni: 880 Lekë (Përfshirë taksat)
GRID Legends është për kërkuesit e emocioneve në gara, duke ofruar motorsport emocionues "rrotë më rrotë" dhe avantazh të aksionit të sediljeve tuaja në mbarë globin. Krijoni ngjarjet tuaja të motosportit të ëndrrave, futuni në garat me shumë lojtarë të drejtpërdrejtë, bëhuni pjesë e dramës në...
Në gjendje
8.999 Lekë 8.099 Lekë
Ju kurseni: 900 Lekë (Përfshirë taksat)
Hyni në epokën e re të Formula 1 në EA SPORTS F1 22, videoloja zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 FIA 2022. Zbrisni vendin tuaj për një sezon të ri pasi makinat e ridizajnuara dhe rregullat e rishikuara ripërcaktojnë ditën e garës, testojnë aftësitë tuaja rreth Autodromit të ri...
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Himni është një aksion-RPG i botës së përbashkët në të cilin lojtarët gërmojnë në një botë të madhe të mbushur me teknologji të mahnitshme dhe thesare të harruara. Bota është gjithashtu e mbushur me bisha të egra dhe grabitës të pamëshirshëm, ku përkthyes të pavarur thirren të mposhtin forcat që...
Në gjendje
3.749 Lekë 3.374 Lekë
Ju kurseni: 375 Lekë (Përfshirë taksat)
FIFA 13 vazhdon të mahnitë fansat e serisë fituese të çmimeve me prezantimin e ndryshimeve novator të frymëzuar nga futbollisti më i mirë në planet, Lionel Messi. FIFA 13 përmban një lojë të pasur, inovative me shumëllojshmërinë më të gjerë të mënyrave të lojës në historinë e serisë. Inovacionet...
Në gjendje
8.799 Lekë 7.919 Lekë
Ju kurseni: 880 Lekë (Përfshirë taksat)
Për kërkuesit e emocioneve të garave. GRID Legends ofron motorsport emocionues "rrotë më rrotë" dhe avantazhin e aksionit të sediljeve tuaja në mbarë globin. Krijoni ngjarjet tuaja të motosportit të ëndrrave, futuni në garat me shumë lojtarë të drejtpërdrejtë, bëhuni pjesë e dramës në një...
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Mundësuar nga FootballTM, EA SPORTSTM FIFA 22 e sjell lojën edhe më afër gjësë reale me përparimet themelore të lojës dhe një sezon të ri inovacioni në çdo modaliteti. Veçoritë e reja të lojës në FIFA 22 ju japin më shumë qëndrueshmëri midis postimeve me një rishkrim të portierit që sjell më...
Në gjendje
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Data e publikimit: 22.10.2021
Në gjendje
5.999 Lekë 5.399 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
DATA E LIDHJES: 21.10.01 Mundësuar nga FootballTM, EA SPORTSTM FIFA 22 e sjell lojën edhe më afër gjësë reale me përparimet themelore të lojës dhe një sezon të ri inovacioni në çdo modaliteti. Veçoritë e reja të lojës në FIFA 22 ju japin më shumë qëndrueshmëri midis postimeve me një...
Në gjendje
2.999 Lekë 2.699 Lekë
Ju kurseni: 300 Lekë (Përfshirë taksat)
Bashkohuni me deri në tre lojtarë të tjerë në aventura bashkëpunuese që shpërblejnë si punën ekipore ashtu edhe aftësinë individuale Zgjidhni nga një arsenal veshjesh Javelin të personalizueshme: forca të blinduara të dizajnuara për t'i siguruar pilotit të saj aftësi të jashtëzakonshme...
Në gjendje
3.999 Lekë 3.599 Lekë
Ju kurseni: 400 Lekë (Përfshirë taksat)
Ndjeni emocionin e ndjekjes dhe nxitimin e arratisjes në Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Lëshoni një ndjenjë të egër shpejtësie, si i jashtëligjshëm dhe polic në makinat më të nxehta në botë me performancë të lartë. Mbyllni nxehtësinë ose shkatërroni shkelësit e ligjit me armët taktike...
Në gjendje
6.249 Lekë 5.624 Lekë
Ju kurseni: 625 Lekë (Përfshirë taksat)
Battlefield 2042 është një qitje emocionuese në personin e parë që shënon rikthimin e luftës ikonike gjithëpërfshirëse për të cilën është e njohur ekskluziviteti. I vendosur në një botë të së ardhmes së afërt të transformuar nga çrregullimi, do t'ju duhet të përshtateni dhe të kapërceni fushat...
Në gjendje
7.499 Lekë 6.749 Lekë
Ju kurseni: 750 Lekë (Përfshirë taksat)
Battlefield 2042 është një qitje emocionuese në personin e parë që shënon rikthimin e luftës ikonike gjithëpërfshirëse për të cilën është e njohur ekskluziviteti. Vendosur në një botë të së ardhmes së afërt të transformuar nga çrregullimi, do t'ju duhet të përshtateni dhe të kapërceni fushat...
Në gjendje
2.499 Lekë 2.249 Lekë
Ju kurseni: 250 Lekë (Përfshirë taksat)
Loja përmban blerje brenda lojës Bashkohuni me deri në tre lojtarë të tjerë në aventurat e bashkëpunimit që shpërblejnë punën ekipore dhe aftësitë e secilit individ. Arsenal i personalizueshëm: Zgjidhni një eksosuit të fuqishëm Javelin nga koleksioni juaj sa herë që hyni në botë. Personalizoni...
Jashtë stokut
8.399 Lekë 7.559 Lekë
Ju kurseni: 840 Lekë (Përfshirë taksat)
EA SPORTS™ FIFA 23 sjell lojën e botës në fushë, me teknologjinë HyperMotion2 që ofron edhe më shumë realizëm të lojës, si për meshkujt ashtu edhe për femrat në Kupën e Botës FIFA™, shtimin e ekipeve të klubeve të femrave, veçoritë e lojërave të kryqëzuara dhe më shumë....
Jashtë stokut
4.799 Lekë 4.319 Lekë
Ju kurseni: 480 Lekë (Përfshirë taksat)
EA SPORTS™ FIFA 23 sjell lojën e botës në fushë, me teknologjinë HyperMotion2 që ofron edhe më shumë realizëm të lojës, si për meshkujt ashtu edhe për femrat në Kupën e Botës FIFA™, shtimin e ekipeve të klubeve të femrave, veçoritë e lojërave të kryqëzuara dhe më shumë....
Jashtë stokut
4.999 Lekë 4.499 Lekë
Ju kurseni: 500 Lekë (Përfshirë taksat)
Luaj FIFA 21, Merr David Beckham. Merr një artikull të pa tregtueshëm të David Beckham në FUT dhe merre atë si VOLTA Groundbreaker. Niveli tjetër i futbollit. FIFA 21 në PS5™ shton veçori që ju lejojnë të ndjeni emocionet e lojës Botërore si kurrë më parë. - Zëri bazë i huasë Kylian Mbappe...
Shfaq një produkt tjetër 5