Kontaktoni

Në gjendje
810 Lekë 297 Lekë
Ju kurseni: 513 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Rripin e orës Kontakt Xiaomi MI Band 5 Blue me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: Blu Materiali: TPU Karakteristikat: Fleksibil E përputhshme:...
BrandKontaktoni StatusiNew
Jashtë stokut
1.622 Lekë 869 Lekë
Ju kurseni: 753 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT-së dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos harroni as detajet më të vogla, blini Rripin e orës Apple Watch Contact Silicone me një çmim të pakrahasueshëm. Materiali: Silikoni Karakteristikat: Lehtë për t'u vendosur...
BrandKontaktoni NgjyrëE zezë
Jashtë stokut
810 Lekë 312 Lekë
Ju kurseni: 498 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos humbisni as detajet më të vogla, blini byzylyk me aktivitet zëvendësues Mi Band 5 Contact TPU me një çmim të pakrahasueshëm. Materiali: TPU Përfundimi: i butë Karakteristikat: Lehtë për...
BrandKontaktoni Ngjyrëportokalli
Jashtë stokut
2.758 Lekë 1.526 Lekë
Ju kurseni: 1.232 Lekë (Përfshirë taksat)
Nëse jeni të apasionuar pas IT-së dhe elektronikës , si të jeni të përditësuar mbi teknologjinë dhe mos humbisni as detajet më të vogla, blini USB Car Charger + MFi Certified Cable Lightning Contact 2.1A White me një çmim të pakrahasueshëm. Ngjyra: E bardhe DC DC: 2.1A Certifikata:...
BrandKontaktoni StatusiNew