CeraVe

cerave

CeraVe është nr. 1 dermatolog rekomandon markë për kujdesin e lëkurës. Nëse keni nevojë për produkte për lëkurën tuaj të ndjeshme, të yndyrshme, të prirur ndaj akneve, të kombinuara apo normale, keni nevojë për një hidratues qetësues për fëmijën tuaj, keni shqetësime specifike të lëkurës, si ekzema ose psoriasis, ose thjesht dëshironi një serum hidratues ose krem kundër plakjes, CeraVe kujdesi i lëkurës mund të ndihmojë.

Historia e kujdesit të lëkurës CeraVe filloi në 2005 pasi ekspertët vunë re se shumë sëmundje të lëkurës si puçrrat, ekzema, psoriasis dhe lëkura e thatë kishin të gjitha një gjë të përbashkët: një pengesë të komprometuar të lëkurës. E zhvilluar me dermatologë, CeraVe ofron një linjë të plotë produktesh për kujdesin e lëkurës që përmbajnë tre ceramide thelbësore të përmirësuara me një sistem revolucionar shpërndarjeje për të ndihmuar në rivendosjen e barrierës mbrojtëse natyrore të lëkurës.

Jashtë stokut
3.392 Lekë 2.290 Lekë
Ju kurseni: 1.102 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 473 ml Përbërësit: Fitosfingozina Propanediol Hialuronat natriumi Benzoat natriumi Klorid sodium Natriumi lauroil laktilat Sarkosinat lauroil natriumi Natriumi metil kokoil taurat Tetrasodium edta Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Karbomer...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Në gjendje
3.982 Lekë 2.986 Lekë
Ju kurseni: 996 Lekë (Përfshirë taksat)
Xhel për pastrimin e fytyrës CeraVe SA ANti-Rugosites (473 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dalluar që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale CeraVe janë...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
1.820 Lekë 1.725 Lekë
Ju kurseni: 95 Lekë (Përfshirë taksat)
Prezantimi i Xhel Pastrues CeraVe (236 ml), një produkt luksoz i krijuar për ata që e marrin seriozisht kujdesin e lëkurës së tyre. Produkti 100% origjinal CeraVe është një domosdoshmëri për këdo që kërkon të përmirësojë rutinën e tyre të bukurisë. Ky xhel pastrues i jashtëzakonshëm është i...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
3.000 Lekë 2.400 Lekë
Ju kurseni: 600 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi ultra hidratues CeraVe për lëkurë shumë të thatë (454 g) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dallueshëm që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale CeraVe...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
2.253 Lekë 1.450 Lekë
Ju kurseni: 803 Lekë (Përfshirë taksat)
Krem hidratues që rivendos pengesat Ndërsa një pengesë e dëmtuar e lëkurës mund të çojë në thatësi dhe kruajtje, një krem hidratues me acid hialuronik dhe ceramide mund të ndihmojë. Duke hidratuar lëkurën dhe duke rivendosur pengesën e saj natyrale, një krem me këta përbërës mund të...
BrandCeraVe Kapaciteti340 ml
Jashtë stokut
1.796 Lekë 1.436 Lekë
Ju kurseni: 360 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi ultra hidratues CeraVe për lëkurë shumë të thatë (177 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dallueshëm që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale CeraVe...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
2.783 Lekë 2.226 Lekë
Ju kurseni: 557 Lekë (Përfshirë taksat)
Locion hidratues për fytyrën CeraVe PM (52 ml) është një produkt cilësor i krijuar për individë të dalluar që kujdesen për pamjen e tyre dhe janë në kërkim të kozmetikës më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale CeraVe janë bërë për ju....
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.254 Lekë 2.278 Lekë
Ju kurseni: 976 Lekë (Përfshirë taksat)
Dëshironi të keni linjën më të mirë të trajtimeve të bukurisë në shtëpinë tuaj me produkte cilësore me një çmim të mirë? Epo, mos qëndroni pa Xhel Pastrues me Shkumë CeraVe (236 ml) ! Gjinia: Unisex Kapaciteti: 236 ml Përdorimi i rekomanduar: Lëkurë Normale Lekure e yndyrshme...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
4.295 Lekë 3.436 Lekë
Ju kurseni: 859 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: zonjë Unisex Përbërësit: Fitosfingozina Diizostearat poligliceril-3 Polisorbat 20 Fosfati i kaliumit Hialuronat natriumi Natriumi lauroil laktilat Tokoferol Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Metosulfat behentrimonium Triglicerid kaprilik / kaprik Karbomer...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.792 Lekë 2.655 Lekë
Ju kurseni: 1.137 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 236 ml Përbërësit: Fitosfingozina Propanediol Hialuronat natriumi Benzoat natriumi Klorid sodium Natriumi lauroil laktilat Sarkosinat lauroil natriumi Natriumi metil kokoil taurat Tetrasodium edta Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Karbomer...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
6.502 Lekë 4.876 Lekë
Ju kurseni: 1.626 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: Zonjë Kapaciteti: 1000 ml Përbërësit: Fitosfingozina Propanediol Hialuronat natriumi Benzoat natriumi Klorid sodium Natriumi lauroil laktilat Sarkosinat lauroil natriumi Natriumi metil kokoil taurat Tetrasodium edta Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Karbomer...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.372 Lekë 2.361 Lekë
Ju kurseni: 1.011 Lekë (Përfshirë taksat)
Kremi hidratues i këmbëve CeraVe SA (88 ml) është një produkt cilësor i krijuar për njerëzit kërkues që kujdesen për imazhin e tyre dhe kërkojnë kozmetikën më të mirë për të rritur bukurinë e tyre. Nëse jeni një prej tyre, produktet 100% origjinale CeraVe janë bërë për ju. Kapaciteti: 88...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.429 Lekë 2.572 Lekë
Ju kurseni: 857 Lekë (Përfshirë taksat)
Foaming Cleansing Gel CeraVe (473 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you. Gender: Unisex...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
4.534 Lekë 3.401 Lekë
Ju kurseni: 1.133 Lekë (Përfshirë taksat)
Facial Serum CeraVe Resurfacing Retinol (30 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you. Capacity: 30...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
3.459 Lekë 2.595 Lekë
Ju kurseni: 864 Lekë (Përfshirë taksat)
Facial Cleansing Gel CeraVe Blemish Control (40 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you....
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
4.196 Lekë 2.937 Lekë
Ju kurseni: 1.259 Lekë (Përfshirë taksat)
Gjinia: zonjë Unisex Kapaciteti: 177 ml Përbërësit: Fitosfingozina Acidi salicilik Benzoat natriumi Natriumi lauroil laktilat Sarkosinat lauroil natriumi Natriumi metil kokoil taurat Tetrasodium edta Uji (Aqua) Çamçakëz Xanthan Glukonat kalciumi Karbomer...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.960 Lekë 2.970 Lekë
Ju kurseni: 990 Lekë (Përfshirë taksat)
Moisturising Oil CeraVe Foam cleaner (473 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you. Gender: Unisex...
BrandCeraVe StatusiNew
Jashtë stokut
4.600 Lekë 3.220 Lekë
Ju kurseni: 1.380 Lekë (Përfshirë taksat)
Cream for Eye Area CeraVe Repair Complex (14 ml) is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you. Gender:...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
3.388 Lekë 2.372 Lekë
Ju kurseni: 1.016 Lekë
Would you like to have the best line of beauty treatments in your home with good quality products at a great price? Well don’t go without Foaming Cleansing Gel CeraVe (236 ml) ! Gender: Unisex Capacity: 236 ml Recommended use: Normal Skin Oily Skin Ingredients: Phytosphingosine...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Jashtë stokut
2.136 Lekë 1.495 Lekë
Ju kurseni: 641 Lekë
Hand Cream CeraVe Repair Complex 50 ml is a quality product designed for discerning individuals who look after their appearance and are looking for the best cosmetics to enhance their beauty. If you are one of them, the 100% original CeraVe products are made for you. Gender: Lady...
BrandCeraVe StatusiI Ri
Shfaq një produkt tjetër 7